Mindaugas Mickevičius-Mino 33-iojo gimtadienio proga iš šokių grupės „Tina dance“ merginų gavo netikėtą dovaną – tatuiruotę. Rožę meistras jam ištatuiravo tiesiog scenoje.
Mergina su tatuiruote
© Corbis

„Savo gimtadienį švenčiau scenoje, tad žiūrovams buvo staigmena, kai jų akivaizdoje man buvo daroma tatuiruotė. Prieš koncertą tiesiog buvau įspėtas, kad neturiu išsigąsti kai ko, ką turėsiu daryti scenoje. Viskas vyko žaidimo forma. Rože esu patenkintas. Tai pakeičiamas dalykas, juo labiau kad būtent šią tatuiruotę galima papildyti“, – dėstė M. Mickevičius.

Mino teigia, kad jis yra romantikas, mėgsta rožes, tad ši tatuiruotė jam puikiai tinka ir kažkiek asocijuojasi su grupe „Guns N’ Roses“, kurią muzikantas itin mėgsta.

Dainų atlikėjui ši tatuiruotė nebuvo pirmoji.

„Būdamas paauglys, norėjau būti panašus į kai kuriuos muzikantus, tad sekdamas mėgstamo atlikėjo Džono Bon Džovio pavyzdžiu pasidariau panašią tatuiruotę, kokią turi ir jis. Tatuiruotėje matyti mano inicialai su stilizuotu supermeno ženklu. Žinoma, mano tatuiruotė nėra visai tokia pati, kokią turi garsusis atlikėjas. Ji šiek tiek pakeista, o turiu ją ant peties“, – pasakojo Mino.

Paklaustas, ar norėtų pasidaryti trečią tatuiruotę, M. Mickevičius sudvejojo. Jam tokios kūno puošmenos gražios, kai nėra ištatuiruotos itin matomoje vietoje.

„Man patinka simboliškos ir subtilios tatuiruotės, kurias galima paslėpti po drabužiais. Kai kūnas nėra nusėtas piešiniais, tikrai gražu“, – mintimis dalijosi atlikėjas.

O štai auskarais dainininkas nepuošia savo kūno. Paauglystėje Mino buvo įsivėręs auskarą, bet dabar neturi nė vieno ir neketina juo pasipuošti. „Jei turėčiau įsivėręs daug auskarų, negalėčiau dėstyti italų kalbos ar vesti renginių, kuriuose galima sutikti svarbių žmonių. Į savo darbą žiūriu rimtai, tad auskarų nenešioju, nes tai prieštarautų etiketui“, – įsitikinęs M. Mickevičius.

Jo nuomone, tam tikroms žmonių grupėms, pavyzdžiui, rokeriams, užsiimantiems bendra veikla ir besipuošiantiems įvairiais drabužių antsiuvais ar turintiems daug auskarų, kūno papuošalai ar piešiniai tinka.

„Dėl skonio nesiginčijama, bet tokie kūno puošybos elementai yra gražūs tik tuomet, kai pateikiami subtiliai, apgalvotai ir suderintai“, – pokalbį baigė Mino.

Kūno piešinys neturi reikšmės

Ingrida Kazlauskaitė tatuiruotės norėjo būdama 16 metų, tačiau tuomet paklausė savo mamos Livetos Kazlauskienės patarimų, kad nereikia skubėti jos darytis – geriau pagalvoti, palaukti, galbūt tas noras praeis. Taigi mergina laukė, tačiau noras turėti piešinį ant kūno nepraėjo, tad kai Ingridai sukako 21-eri, ji įgyvendino savo svajonę. 

„Su mama visada apžiūrėdavome ir aptardavome kitų žmonių tatuiruotes. Nusprendžiau turėti piešinėlį ant kojos. Maniškė tatuiruotė neturi ypatingos reikšmės, tai tiesiog mielas raštas. Tatuiruotę darė mano grupės draugas. Prieš tai jis man parodė įvairių kūno piešinių variantų, ir aš išsirinkau man patinkantį“, – dėstė mergina.

I. Kazlauskaitė tikino, kad tatuiruotis nebuvo itin malonu, bet rezultatas ją pradžiugino.

„Mamai mano tatuiruotė primena du ožiaragius. Tai buvo dovana nuo grupės draugo. Galbūt kažkokia simpatija tarp mūsų buvo, net nežinau“, – nuotaikingai pasakojo Ingrida.

Taip pat mergina atskleidė, kad kai pasidarė tatuiruotę, nemanė, jog norės antros. Tačiau pamačiusi filmą su aktore Andželina Džoli, turinčia daug pačių įvairiausių piešinių ant kūno, ji užsinorėjo dar vienos tatuiruotės.

„Man ši aktorė imponuoja kaip moteris, tad pamačiusi jos piešinius pagalvojau apie dar vieną tatuiruotę. Man gražu mažas piešinėlis po plaukais. Pavyzdžiui, mažas spalvotas drugelis. Jis man asocijuojasi su vasara ir laisve. Labai matomo piešinėlio nenorėčiau, be to, vadovaujuosi mamos žodžiais, kad prieš darant tokius dalykus reikia tikrai gerai pagalvoti ir palaukti“, – kalbėjo Ingrida.

Mergina mielai puošia savo kūną ir auskarais. Dažniausiai juos veriasi į ausis, įsiveria ir į bambą, tačiau retai, nes ruošiant sceninius pasirodymus, šokant ir dainuojant jie kartais trukdo.
Ingrida yra įsitikinusi, kad tiek auskarai, tiek tatuiruotės žmogų gali ne tik puošti, bet ir sugadinti išvaizdą.

„Viskam yra sava vieta. Jei tos puošmenos yra saikingos, stilingai pateiktos, tuomet žavu, bet jei perlenkta, visko yra per daug – jau nebeskanu“, – savo nuomonę dėstė dainuojanti ir šokanti mergina.

Pats nemėgsta puošti kūno, bet vaikams nedraustų

Televizijos ir radijo laidų vedėjas Aistis Mickevičius, daug kam gerai žinomas kaip personažas Vydas, neturi nei tatuiruotės, nei auskarų, nes yra nusiteikęs prieš vyrų puošimąsi.

„Nemėgstu puoštis. Pripažįstu tik laikrodžius. Tai – naudingas daiktas, o jokių papuošalų nenešioju. Puošti savo kūną piešiniais ar auskarais man niekada nekilo noras – nei paauglystėje, nei vėliau“, – sakė A. Mickevičius.

Aisčiui gražios nebent tokios tatuiruotės, kurios turi užslėptą mintį – keletą tokių jis yra matęs, tačiau pats pas tatuiruočių meistrą eiti neketina. Nepaisant to, Aistis save laiko tolerantišku žmogumi, tad savo vaikams niekada nedraustų puošti kūno tatuiruotėmis ar auskarais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Vaizdas pro langą į Europą: Baltijos regionas Kremliui – tik viena jo baisios strategijos detalė (14)

Su rusų ekonomistu, žurnalistu Dmitrijumi Travinu DELFI susitiko Europos universitete Sankt...

Paėmusieji būsto paskolas viliojami galimybe sutaupyti nemenką sumą (2)

Tūkstančiai šalies gyventojų įsigydami nuosavą būstą skolinosi pinigų iš bankų....

Azija kuria savo pasaulio tvarką (2)

Pastaruoju metu daug pasakyta apie tai, kaip Donaldo Trumpo administracijos politika kertasi su tuo,...

Orai: pajusime tikrą rudens alsavimą (11)

Iki pat savaitės pabaigos šalyje išsilaikys gaivūs orai , dažnai varvės dangus, įsismarkaus...

Traukinys Maskva-Vladivostokas: lietuviai juo vyko, tikėdamiesi nuotykių ir problemų (234)

Šią vasarą aš – Tadas, ir mano brolis Mantas, atostogoms nusprendėme pasirinkti kiek...

Geriausi pusryčiai norintiems sulieknėti (1)

Norintys mesti svorį gali lengviau atsikvėpti – šį kartą nereikės valgyti nieko neįprasto. Ir...

Atlikėjas iš P. Afrikos GSLIM žmoną ir ramybę rado Lietuvoje: dar visai neseniai ten mūsų santykiai būtų buvę nelegalūs (4)

Pusę metų Lietuvoje gyvenantis dainininkas iš Pietų Afrikos GSLIM (Gabriel Sweet Life In Music)...

Sezoninį darbą pasirinko dėl neįprastos priežasties: šis įdarbinimas buvo pats svarbiausias (17)

Dauguma jaunuolių sezoninį darbą renkasi dėl paprastų priežasčių, vieni nori užsidirbti...

Eksperimentas: 7 absoliutaus pritarimo vyrui dienos (24)

Kas bus, jei ištisą savaitę pamėginsime pritarti bet kokiam vyro sprendimui? Eksperimentas, kurį...

Tris kartus už nuosavus tvirtesni dantys – per parą (58)

„ Dantys per vieną valandą – dantys vienai valandai“, – anksčiau ironizuodavo...