Ką daryti, kad batai neslystų?liaudiški patarimai

 (36)
Ką daryti, kad batai neslystų?
© Shutterstock nuotr.

Svarbiausias žiemos pavojus - plikas ledas. Todėl, norint išvengti traumų, reikėtų avėti batus neslidžiu padu. Deja, pirkėjų sveikata rūpinasi toli gražu ne visi gamintojai.

Todėl reikėtų patiems pasirūpinti neslidžiais batais - nunešti juos į avalynės taisyklą, įsigyti specialių antdėklų, kurie lengvai nusiima ir taip pat lengvai užsideda, arba patiems imtis veiksmų.

Nuriebalinkite batų padą. Užtepkite plonyčiu sluoksniu „Moment“ klijų, ir iškart, kol nespėjo išdžiūti, pabarstykite smėliu, leiskite klijams sustingti. Toks metodas veiksmingas apie keturias savaites.

Antrasis patarimas kiek panašus į pirmąjį. Padą taip pat reikia nuriebalinti ir padengti plonu klijų sluoksniu. Tik vietoje smėlio naudokite švitrinio popieriaus gabalėlius. Kad jų nebūtų matyti, galima užmaskuoti juodu žymekliu. Veiksminga apie dvi savaites.

Vienas paprasčiausių ir pigiausių būdų - užklijuoti pleistrą. Geriausia naudoti platų ir priklijuoti kryžiumi. Veiksminga tris dienas. Maskuoti taip pat galima juodu žymekliu.

Jei bato padas visiškai lygus, nelygumų padarykite patys. Padės vinis, arba galima „patarkuoti“ padą smulkia tarka.

www.DELFI.lt
 
36
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Stilius

Aštriausias Roberto Kalinkino sezonas iki šiol

2014 spalio mėn. 2 d. 12:06
R.Kalinkino kolekcija
Organizacijos nuotr.
„Aštriausias mūsų sezonas iki šiol“, - taip savo rudens/žiemos kolekcijos apibrėžimą pradeda dizaineris Robertas Kalinkinas. Ir ne tik dėl smailių veidrodinių konstrukcijų, supančių modelius – šįkart Robertas grįžo prie savo kūrybos esmės.

Pristatyta jungtinė trijų kūrėjų kolekcija

2014 spalio mėn. 2 d. 10:26
Pristatyta jungtinė trijų kūrėjų kolekcija
D.Valančiūtės nuotr.
Marijampolės muzikiniame klube „Adampolis“ pristatyta dizainerių trio - Aurelijos Jurkšaitytės-Barzdukienės, Vilmos Statkuvienės bei Sigitos Kanapienienės moteriškų drabužių bei aksesuarų kolekcija „Nevaržanti elegancija“.

Kaune pristatyta „Inži“ mados namų rudens – žiemos kolekcija (1)

2014 spalio mėn. 2 d. 08:01
Trečiadienį Kaune pristatytos kelios masinės gamybos drabužių kolekcijos bei „Inži“ mados namų darbai, skirti pasipuošti iškilmingomis progomis. Vienoje iš „Akropolyje“ esančio kino teatro salėje susirinkusiems buvo pristatyta prekės ženklų „Ivo Nikkolo“, „Replay“, „Guess Marciano“, „Monton“, „Pierre Cardin“, „Mohito“, „Vilniaus kailiai“ ir kitų naujausios rudens bei žiemos drabužių, avalynės ir aksesuarų kolekcijos.

Mados tendencijos: kokį paltą rinktis šį rudenį? (3)

2014 spalio mėn. 2 d. 00:01
Mados tendencijos: kokį paltą rinktis šį rudenį?
DELFI montažas
Šį rudenį atkreipkite dėmesį į lakoniškus klasikinius paltų modelius. Patys populiariausi šį sezoną madingiausių spalvų vienspalviai paltai. Pagrindiniai 2014 metų rudens favoritai – žalios, mėlynos, vyšninės, rudos ir rožinės atspalviai.

Norite dažyti plaukus? Patarimai, kaip išsirinkti spalvą

2014 spalio mėn. 1 d. 00:01
Visada norisi to, kuo gamta neapdovanojo. Šviesiaplaukiai svajoja tapti brunetais, o pastarieji trokšta šviesių garbanų. Noras keistis žmonių neapleidžia tūkstančius metų. Plaukų dažymo paslaptis išmanė dar senovės egiptiečiai. Ką reikėtų žinoti šiuolaikiniams žmonėms, kad ši grožio procedūra būtų vykusi?