Holivudo stilius

Didžiausias Holivudo žvaigždžių rūpestis - sužibėti Oskarų apdovanojimų metu. Kiekviena aktorė svajoja tapti vakarėlio karaliene ir nustelbti visas konkurentes. Kaip joms taip pavyksta? Pažiūrėkime.
Nicole Kidman

66-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

NICOLE KIDMAN pasirinko tarptautinį dizainą bei velvetinę suknelę, išsiuvinėtą ir padabintą karoliukais, kurią sukūrė aukštosios mados atstovas Valentino.

Nicole_Kidman_68
Nicole_Kidman_68

68-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

KIDMAN išlaikė tarptautinę intrigą ir ceremonijoje pasirodė lyg madų konkurse. Ji dėvėjo Prada sukurtą blyškios alyvų spalvos šifono suknelę su imperatorišku juosmeniu, padabintą mažais trimito formos blizgučiais. Tai buvo tikras Muiccia Prada originalas!

Nicole_Kidman_69
Nicole_Kidman_69

69-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

KIDMAN azijietiška invazija 1997-asiais padarė įtaką viskam, pradedant apdarais ir baigiant virtuve. Jos prabangią satino suknelę sukūrė John Galliano iš Christian Dior mados namų.

Jennifer Lopez
Sophia Loren
Madonna
Winona Ryder
Susan Saradon & Tim Robbins
Mira Sorvino
Sharon Stone
Elizabeth Taylor
Sigourney Weaver

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.