Christian Lacroix kolekcija ekscentriškoms asmenybėms

 (3)
“Kolekcija skirta ekscentriškam keliautojui, kuris išdrįsta sumaišyti suvenyrus iš gausybės nepalyginamai skirtingų kraštų,” - taip Christian Lacroix pristatė savo kolekciją. Pasaulio ekscentrikai, atminkite: tol, kol ponas Lacroix yra gyvas, monochromatiškam apsirengimui nebus jokios kitos alternatyvos.
Lėkdamas aplink pasaulį, maišydamas ir derindamas ne tik skirtingų dešimtmečių, bet ir skirtingų amžių stilius, Lacroix pademonstravo iš kojų verčiančią kolekciją, kurioje pagrindinius vaidmenis atliko liemenės iš gobeleno, trumpai kirpti bliuzonai, rytietiški ornamentai ir raudonos krokodilo odos apsiaustas – visur vyravo sąmoningai perdėta didingumo atmosfera.

Labiau žemiški modeliai buvo trumpa krepo suknelė su šokolado, ochros ir jūros bei vaikiškai rausvų spalvų spinduliais, kurie susikirto ties juosmeniu ir geltona asimetriška suknelė su juodais odiniais apsiuvais ties klubais. Norintys numalšinti savo maksimalistinius troškimus ir pasitikintys aksesuarais, turėtų atkreipti dėmesį į deimantais išdabintas Aladino lempos formos vakarines rankines.

Jei visa tai jums skamba šiek tiek lengvabūdiškai, net nemėginkite to aptarinėti su šio dizainerio gerbėjais, kurie jį laiko šventu prabangos eksceso globėju: kai dizaineris pasirodymo pabaigoje išėjo nusilenkti publikai, jį apipylė raudonų gvazdikų lavina.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.