Balenciagos ekstravagancija

Šis dizaineris pasirodo kas keletą metų ir dramatiškai pakeičia mūsų požiūrį į madą, ignoruodamas stereotipus, išvengdamas tradicinių nuorodų ir judėdamas pirmyn tik su savo individualiomis idėjomis. Nicolas Ghesquiere įrodė, kad jis – vienas iš retų talentų.
Kaip ir visuomet Ghesquiere kolekcija, sukurta Balenciaga mados namams, buvo puikiai suredaguota ir puikiai pritampanti: šioje vietoje nereikia bereikalingų pasikartojimų. Pasirodymą pradėjo trumpos kombinezono tipo suknelės su palaidais juodais sportiniais megztiniais ir palaidinėmis, sijonai su įstrižiniais siaurų juostelių įsiuvais, maži mini sijonėliai ir siauros, blizgančiosios kelnės. Palaidinės tipo atidengtais pečiais viršutiniai, asimetriškai sukirpti apdarai, dosniai suklostuoti sijonai, išsiuvinėti ir labai gausiai padabinti įvairiais aksesuarais. Platūs diržai su įsiuvais, kabančios perlų virvutės ir juostelės, sulaužančios bet kokį siluetą ir suteikiančios korseto tipo efektą.

Esminis įspūdis, susidaręs stebint Balenciaga kolekciją, buvo palaimingas, ekstravagantiškas chaosas – tačiau pasirodymo pabaigoje viskas tyliai sustojo į savo vietas ir sudarė labai sąmoningos kolekcijos įvaizdį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.