"Abiturientų madose 2001" - išleistuvių vakaro drabužiai

 (5)
Ketvirtadienį Vilniuje vyksiančiame renginyje "Abiturientų mados 2001" bus pristatyti drabužiai artėjantiems abiturientų išleistuvių vakarams. Renginyje, kuriame moksleiviai bus supažindinti su pokylių mada, ketinama pristatyti tradicinius vakarinius drabužius ir keletą netradiciškų šiuolaikinių sprendimų, pranešė renginio organizatorė bendrovė "Apranga".
Tradicinėje dalyje bus demonstruojama išleistuvių klasika: suknelės su šaliais ir kostiumai su marškiniais. Šie drabužiai pasižymi prigludusiu siluetu bei žalios ir žydros spalvų gama.

Lengvesniame klubiniame variante bus demonstruojamos auksinės kelnės, asimetrinio kirpimo dirbtinės odos bei blizgančio trikotažo drabužiai.

Netradicinių sprendimų kolekcijoje dominuos šiuolaikinė romantika: įstrižas kirpimas, minimalūs raukiniai, atviri pečiai ir kaklas, plonos petnešėlės, stambūs grafiniai gėlių raštai.

Retro stiliaus drabužiuose vyraus 80-ųjų metų mėgstamiausias derinys - juodos ir baltos spalvos kombinacijos, vertikalūs, horizontalūs, diagonalūs dryžiai, Gretos Garbo laikų plačios baltos kelnės.

Kolekcijas demonstruos Lietuvos vaikų ir jaunimo centro šiuolaikinio šokio skyriaus "Miražas" kolektyvas. "Abiturientų madose 2001", kurios vyks "Aprangos" parduotuvėje Jasinskio gatvėje, gros "Jazz Land", šukuosenas bei makiažą tvarkys grožio salonas "Jolanta".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (48)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.

Kolekciją Londone pristačiusi lietuvė: vestuvinės suknelės vertė - tai ne tik 5 metrai audinio (3)

Kai kurie dalykai gyvenime – tik vienam kartui. Bet jei pasirenki teisingai – daugiau ir nereikia. Tik buvusios ar būsimos nuotakos supras, kaip nelengva išsirinkti vestuvinę suknelę. Ypatingai šiandien, kai atakuoja tokia stilių įvairovė.