Vilniuje atidarytas itališko interjero salonas

Šiandien Vilniuje Laisvės prospekte 125a atidarytas pirmasis itališko interjero salonas, priklausantis įmonių grupei SPECUS. Salone bus prekiaujama garsiausių Italijos firmų ekskliuzyviniais baldais.
Beveik 300 m2 ploto salone eksponuojama ir prekiaujama naujausia Italijos baldų gamintojų ir dizainerių produkcija. Frau Poltrone miegamojo baldai, Meson’s virtuvės baldai, Misura Emme ir SanGiacomo salono baldai yra pelnę pasaulinį pripažinimą.

Šis interjero salonas pirmasis Lietuvoje, kuriame bus prekiaujama tik Italijos gamintojų produkcija.

“Džiugu, kad esame pirmieji, atidarę tokį saloną Lietuvoje. Nuo šiol galime pasiūlyti labai platų itališkų baldų bei kitos produkcijos asortimentą – esame net kelių garsiausių Italijos baldų gamintojų atstovai. Atidarę saloną pradėsime aktyvesnę prekybą ekskliuzyviniais baldais ir pretenduojame į 20% šios rinkos”,- teigia Fulvio Cancelli, vienas iš trijų įmonių savininkų.

Trečius metus Lietuvos rinkoje sėkmingai veikianti įmonių grupė SPECUS jungia tris Lietuvos įmones: UAB SPEKAS ir KO, UAB SPECUS ir UAB SPECUS SISTEMOS. Įmonių prekybinis tinklas yra Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Namai

Kodėl verta skaityti kūdikiams? Specialistų patarimai

Apie skaitymo naudą vaikams kalbama daug. O ką mes žinome apie skaitymą kūdikiams? Kuo skirsis raida vaikų, kurių gyvenime nuo pirmųjų dienų buvo knygos, ir vaikų, kurie tokios galimybės neturėjo? Savo įžvalgomis dalijasi skaitymo specialistas, psichologas ir dviejų vaikų mama.

Žaislų mados: iš kur atsiranda ir kiek išsilaiko (3)

Dar ne taip seniai visos pasaulio mergaitės verkė dėl lėlių Barbių ir atrodė, kad jų šlovė niekada neišblės, tačiau dabar mažosios tiesia rankas į lėlės–siaubūnes, vadinamas monstrėmis.

Pristatė ranka pieštą kelionių po Lietuvą žemėlapį vaikams

Internetinis kelionių projektas Lietuvon.lt kartu su grafike Neringa Žukauskaite sukūrė pirmąjį Lietuvoje ranka pieštą šalies žemėlapį vaikams.

Karališko grožio užsispyrėlis – Lasos apsas

Lasos apsas – karališkas iš prigimties, ištikimas tik patiems artimiausiems ir įtariai žvelgia į nepažįstamus asmenis.

Atostogų užsienyje dilema: ką daryti susirgus vaikui (1)

Vasarą dvigubai padaugėja atvejų, kuomet užsienyje su atžalomis atostogaujančios šeimos patiria rimtus iššūkius dėl vaikų sveikatos ar nelaimingų atsitikimų.