Priešingų polių trauka

Kartais būna taip, kad ir labai norint pakeisti gyvenimo sąlygas, sunku palikti savo senąjį būstą. Taip atsitiko ir mūsų aprašomo buto šeimininkams, kurie nusprendė sujungti du šalia esančius butus.
Svetainė

Du kažkada buvusius atskirus butus vienija erdvus ovalus holas.

Architekto pasiūlymu buvo sukurtas didžiulis ovalus holas, atliekantis dvi funkcijas - vienijančią ir atskiriančią. Pasirodė, kad užapvalintos sienos - kaip tik tai, apie ką seniai svajojo šeimininkai. Psichologiškai toks polinkis pilnai suprantamas.

Vaizdas iš prieškambario į svetainę

Pagrindiniam prieškambario sienų kontūrui antrina skulptūrinės formos, sudarančios arką svetainėje.

Pavyzdžiui, šiuo metu labai populiarus mokslas apie erdvės organizavimą Feng Šui skelbia, kad ateinantį į namus pagal galimybes turi pasitikti ne aštrūs kampai, o užapvalinti paviršiai. Tada įeinantis į namus svečias ar grįžtantis šeimininkas, nesusidurdamas su dygiais daiktais, ramiai pateks į "saugią ir jaukią salą".

Prieškambaris

Pasislėpęs po arkos šešėliu valgomasis atrodo mažas ir jaukus.

Apvalaus holo atsiradimas iškart sustatė viską į savo vietas. Jo poliuose surado savo vietą suaugusio jaunų tėvų kambarys, gavęs tam tikrą autonomiją, ir tėvų miegamasis. Taip sąlyginai atsiskyrė dvi kartos, tačiau nenutrūkstanti elipsės linijų tėkmė rodo, kad jų ryšys gana tamprus.

Valgomasis

Stikliniai intarpai, įmontuoti į arkos atramą, pakeičia šviestuvą valgomajame. Jų šviesa sufokusuota į pietų stalą.

Mėgiama šeimos susibūrimų vieta tapo svetainė, sugretinta su virtuve ir valgomuoju. Šioje draugiškoje šeimoje nieko netrikdė tai, kad svetainė tarsi įsibrovė į jaunimo zoną.

Stikliniai intarpai sienoje

Darbo kambarys - tradicinė gerų odinių ir puikaus medžio baldų vieta.

Vienu iš pagrindinių šio buto privalumų tapo autorinė arka - užapvalintų formų, tarsi apvainikuojanti svečių zoną. Šis skulptūrinis elementas nepriklauso pilnai nei luboms, nei sienoms. Jis buvo sugalvotas tam, kad pridengtų sunkius perdengimo balkius, tačiau rezultate išėjo puikus dekoratyvinis elementas.

Darbo kambarys

Stilizuoti šiuolaikinio stiliaus šviestuvai - fakelai efektingai papildo prieškambario sienų tapybą.

Ko verti vien tik įmontuoti į šią arką intarpai, menininkų išlieti iš dervos, spalvoto stiklo gabaliukų ir visokių neįvardijamų medžiagų! Šios "alcheminės brangenybės" patalpintos arkos išlinkime; jos minkštai išsklaido už jų pasislėpusių lempučių šviesą.

Stilizuotas šviestuvas

Jaunimo pusėje karaliauja ryški mėlyna spalva.

Visa ši konstrukcija pakeitė ne tik išorinį viso buto interjero vaizdą, bet ir paveikė akustiką.

Jaunuolio kambarys

Mėlynoje gamoje išlaikytas ir sanitarinis mazgas, esantis toje pačioje buto dalyje.

Kalbant apie autorinius darbus ir idėjas, negalima nepaminėti holo - elipsės raštų, atliktų neįprasta technika. Kaip dailininko galvoje gimė fantastiški vaizdai, perkelti ant sienų - lieka paslaptimi.

Vonia jaunimo zonoje

Tėvų vonios kambarys - vienintelė patalpa bute, įrengta "retro" stiliumi.

Tėvų vonia

Sunku nustatyti, kokias protėvių dvasias vaizduoja šie atvaizdai, primenantys lyg tai inkų piramidžių reljefus, lyg dar kažką... Šiaip ar taip, tapyba ant sienos prikausto žvilgsnį ir priverčia susimąstyti apie galimybę iššifruoti paslėptus joje vaizdus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Namai

Atsargiai, nuodai! "Mokslo pelės" padės jūsų vaikui išvengti apsinuodijimo (2)

Kaip teigia psichologai, vaikai kur kas klusniau paisys įvairių tėvų draudimų ir nurodymų, jei jie bus pagrįsti moksliškai. Tačiau jei nesijaučiat pakankamai pasikaustęs, kad išaiškintumėt viską kompetentingai, bet kartu ir vaikui supantama kalba, jums į pagalbą skuba „Mokslo pelės“. Trečiojoje ciklo laidoje mažieji žiūrovai sužinos, kas yra kenksmingos medžiagos, kaip jos veikia gyvus organizmus, ir kad jos gali slėptis net mūsų namuose.

Mergaičių ir berniukų vaidmenys namuose: kaip reikėtų ugdyti mažuosius? (1)

Jau būdami trejų metų amžiaus vaikučiai pradeda save suvokti ir skirti kaip berniukus ar mergaites. Berniukai nori būti tokie vyrai kaip jų tėčiai, o mergaitės – kaip mamos.

Pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia žinoti renkantis kūdikio vežimėlį

Naujagimio laukiantiems tėveliams iškyla daugybė klausimų, kokį vežimėlį būsimam kūdikiui pasirinkti, kai pasiūla tokia didelė. Tačiau ne tik kūdikių tėveliams, bet ir vaikų specialistams rūpi, kuo permainingu, keturis metų laikus turinčiame mūsų klimate vežiojami mažyliai.

Norite užauginti daug žinantį žmogų? Ugdykite vaiko smalsumą (1)

Smalsumas – tai noras sužinoti ir patirti kažką naujo, gebėjimas tyrinėti, atrasti ir suvokti. Vaikų smalsumas pasireiškia per klausimą „Kas tai?“, vėliau jie pradeda „kodėlčiuoti“, o nuo to, kaip suaugusieji reaguoja į vaikų klausimus, priklauso jų socialinė ir emocinė raida.

Jovitos nėštumo dienoraštis: metas atnaujinti spintą

Jovita laukiasi antrojo vaikelio ir kas savaitę savo nėštumo potyrius pasakoja internetiniame dienoraštyje. Kas naujo nutiko 23 nėštumo savaitę?