Pavasario šėlsmas interjere (nuotraukų albumas)

 (5)
Pavasarį gyventi norisi kur kas stipriau, negu bet kada. Žiūrint į šėlstančią visomis spalvomis gamtą, norisi kažko nepaprasto...Dizaineriai siūlo atgaivinti savo interjerą, sudėlioti akcentus, kurie neleis jums užsimiršti net namuose, kad nebe už kalnų - vasara, atostogos...
Keramikinių plytelių kolekcija "Merlin Monro"

Pasaulyje interjeras atgimsta kartu su gamta - jis prisipildo ryškių spalvų ir emocijų, gamtiškų formų. Dizaineriai su entuziazmu kuria baldus gėlių tematika, taip ir gimsta neįprasti staliukai - "drugeliai", kėdės "gėlės", šviestuvai su vazomis ir rožėmis, augalų formos namų apyvokos reikmenys ir dar daug įdomių dalykų.

Šviestuvas "Širdelės"

Gyvos gėlės ant stalo, žinoma, visuomet puiku. Tačiau... Kartais norisi dar kažko šiltesnio ir gaivesnio... Saulėgrąžos ant vonios plytelių? Tai pats tas, ko reikia nuvargusiai sielai po dienos darbų. Arba tulpės. Nemėgstate gėlių? Galite rinktis plyteles su Merlin Monro atvaizdu.

Krėslas "Soft heart"

Šviestuvai, pasirodo, irgi gali žadinti bei gaivinti jausmus. Ypač jeigu jie iš ... širdelių. O kokias mintis jums sukelia šviestuvas ant ratelių su reguliuojamu plafonu?

Pufas "Mega Stella"

Virtuvė dažnai kelia neigiamas emocijas, kai grįžus iš darbo, reikia gaminti vakarienę. Nuobodu... Nėra kur paganyti akių... Išradingi dizaineriai siūlo puikią idėją - žaismingų spalvų ir formų indelius prieskoniams, kurie tikrai džiugins akį. Arba linksmos česnakų spaudyklės. Arba žalią žiogą primenantis kavos aparatas... Sutikite, jis kelia šypseną.

Sudedamasis staliukas "Flo"

Daugeliui žmonių krėslas asocijuojasi su pačia dizaino sąvoka. Jis paradoksalus, slepiantis gilią mintį ir tuo pačiu komfortiškas. Paprasčiausiai atsisėdęs į jį, žmogus gali patirti keistas, bet malonias emocijas. Kaip jūs jaustumėtės, sėdėdami fotelyje - širdyje arba fotelyje - gėlėje? Nepabandę nesužinosite...

Sudedamasis staliukas "Lotus"

Iš tiesų, gėlė - pats tikriausias pavasario simbolis. Beribėse fantazijose gėlėmis pražysta netgi staliukai. Štai kad ir šis sudedamasis staliukas "Lotus", turintis judančius žiedlapius, kurių čia tai keturi, tai aštuoni...Arba visiškai neįprastos formos staliukas - "drugelis".

Puikios idėjos, tiesa? Jeigu jums patiko - imkite ir kurkite savo pilną fantazijų ir gėlių pasaulį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Namai

Šeimos mediatoriai: geriausiu atveju išsaugo santuoką, blogiausiu – bent pagarbą (7)

Mediatoriai, padedantys ginčus išspręsti taikiai, leidžia išvengti destruktyvių, žalojančių skyrybų proceso – kai kada poros santykiai sušvelnėja, gailimasi, kad nebuvo kreiptasi anksčiau.

Kokius drabužius geriausiai pirkti vaikams? (2)

Šiomis dienomis išsirinkti drabužius vaikams yra tikras iššūkis. Didelė gausybė bei pasiūla gali susukti galvą. Tačiau reikia nepamiršti, jog drabužėlius vaikams reiktų rinktis ne tik pagal spalvą, dydį.

Skyrybų aritmetika ir jos klystkeliai: kodėl atsisakyti alimentų – daugiau nei klaida (84)

„Skyrybų procesas, nepriklausomai ar vyksta bendru sutarimu, ar ginčo teisenos tvarka, visada yra labai sunkus išgyvenimas abiems sutuoktiniams ir jų vaikams“, – teigia advokatė Edita Bumblienė.

Kaip padėti vaikams išmokti priimti tinkamus sprendimus?

Naujausi mokslininkų tyrimai rodo, kad norint susikurti aukštą gyvenimo gerovę, žmogus turi mokėti priimti tinkamus sprendimus. Būtent geras sprendimų priėmimas, o suklydus – gebėjimas pripažinti klaidą ir iš jos pasimokyti, padeda tapti sėkmingu žmogumi.

Programa, padėsianti užbėgti patyčioms už akių (12)

Pastaraisiais metais apie patyčias kalbama vis daugiau. Žiniasklaida ir visuomenė šiai problemai skiria labai daug dėmesio, vykdomos įvairios prevencinės akcijos ir programos. Ironiška, tačiau pagal vaikų patyčių rodiklius mūsų šalis ir toliau yra viena pirmaujančių valstybių. Nors vyrauja nuomonė, kad patyčios dažniausiai pasitaiko tarp paauglių, jų apraiškų aptinkama jau vaikų darželiuose.