Jaunuolio kambarys: gražu ir šiuolaikiška

 (2)
Kokie baldai labiausiai tinka šiuolaikiškam jaunuolio kambariui? Pirmiausia lengvi ir mobilūs. Juk jaunimui patinka ištisai ką nors keisti savo kambaryje. Taigi, šviežios ir sodrios spalvos, neįprasti sprendimai ir mobilumas – štai pagrindiniai charakteringiausi šio kambario bruožai.
Stelažas, žurnalinis staliukas ir spintutė po televizoriumi stumdomi ratukais.
Lentynos

Visi daiktai paprasti ir maksimaliai funkcionalūs. Šiame fone – užuolaidos su kino žvaigždžių atvaizdais, kurios yra ryškiai į akis krentantis dekoro elementas. Patogi sofa, televizorius ir minkštos dryžuotos pagalvės sukuria šiltą ir jaukią atmosferą.

Jaunuolio kambarys

Daugiafunkcionalumas ir sodrios spalvos. 20 m2 kambarys apstatytas taip racionaliai, kad joje, netrukdydami vienas kitam, “sugyvena” ir darbo kambarys, ir svetainė. Kiekvienas kampelis išnaudojamas labai apgalvotai. Štai prie lango apgyvendintas rašomasis stalas.

Stalas

Kino žvaigždžių “kompanijoje” darbas tikrai nepabos. Segtuvai ir įvairūs kanceliariniai reikmenys laikomi konteineriuose iš cinkuotų metalinių plokščių, pritvirtintų prie sienos metaliniais lynais.

Išplanavimas

Patogu ir racionalu: ant sienos sukabinti aliumininiai strypeliai, ant kurių galima laikyti savo mėgstamiausius kompaktinius diskus.

Nedidelis rašomasis stalas akimirksniu gali pavirsti pietų stalu. Šviestuvas, kuris paprastai kabo kambario centre, nesunkiai perkeliamas nutiestu laidu į bet kurią kambario vietą. Tokiu būdu galima sukurti jaukų apšvietimą prie stalo arba sofos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Namai

Nėščiosios mankšta gryname ore

Jovita laukiasi antrojo vaikelio ir kas savaitę savo nėštumo potyrius pasakoja internetiniame dienoraštyje. 32 nėštumo savaitę ji tęsia nėščiųjų mankštas gamtoje.

Lauko terasos įrengimas: etapai ir specialistų komentarai (16)

Šiame vaizdo reportaže sužinosite, kaip pasirinkti medieną lauko terasos įrengimui. Parodysime visus etapus su kuriais tenka susidurti įrengiant medinę terasą.

Iš prekybos dėl pavojaus vaikų sveikatai išimti populiarūs žaislai – sukučiai (66)

Visi vaikai pametę galvas dėl sukučių „fidger spinner“, bet dalis šių žaislų jau išimti iš prekybos, nes baiminamasi, kad jie nėra saugūs.

Kodėl verta skaityti kūdikiams? Specialistų patarimai

Apie skaitymo naudą vaikams kalbama daug. O ką mes žinome apie skaitymą kūdikiams? Kuo skirsis raida vaikų, kurių gyvenime nuo pirmųjų dienų buvo knygos, ir vaikų, kurie tokios galimybės neturėjo? Savo įžvalgomis dalijasi skaitymo specialistas, psichologas ir dviejų vaikų mama.

Žaislų mados: iš kur atsiranda ir kiek išsilaiko (3)

Dar ne taip seniai visos pasaulio mergaitės verkė dėl lėlių Barbių ir atrodė, kad jų šlovė niekada neišblės, tačiau dabar mažosios tiesia rankas į lėlės–siaubūnes, vadinamas monstrėmis.