Ar kada nors susimąstėte, kokiomis dailiosios lyties atstovėmis vyrai praranda susidomėjimą greičiausiai? Kai kurios moterys susiduria su santykių problemomis dar saldainių ir puokščių etape.
© Shutterstock nuotr.

Jeigu partneris nei iš šio, nei iš to pradėjo ignoruoti jūsų skambučius arba, dar blogiau, ėmė vengti susitikimų, nors pora dar dorai net nepažino vienas kito, mergina nesėkmingo romano priežasčių greičiausiai ims ieškoti vyro asmenyje.

O jis tikrai gali užbaigti santykius chrestomatine fraze „problema ne tavyje, o manyje“, kuria moteris būtinai patikės! Iš tikrųjų tokia formuluotė – ne daugiau kaip mandagus būdas nutraukti santykius be jokių normalių paaiškinimų. Realybėje ji greičiausiai yra viena iš tų moterų, kurių vyrai sąmoningai vengia, rašo elle.ru.

Sėkminga dama

Šiandienos realybėje, kai kai kurie vyrai tiesiogine to žodžio prasme gyvena moterų sąskaita, toks mezaljansas ne visiems sukels nerimą. Vis dėlto, kol kas absoliučios lyčių lygybės šalininkai vis dar yra mažuma. Jeigu vyras užauga patriarchalinėje šeimoje su klasikiniu vaidmenų tarp tėvo ir motinos pasiskirstymu, jis, greičiausiai, mano turintis būti pagrindiniu šeimos maitintoju.

Santykiai su materialiai didesnę sėkmę turinčia moterimi sukels jame vidinį konfliktą, kuris vėliau virs ir išoriniu. Paprasčiau sakant, vyras jaus diskomfortą ir netgi kompleksus šalia moters, kurios statusas aukštesnis nei jo. Pasąmonėje jis jaus baimę, kad negali aprūpinti jos iki tokio lygmens, kokiame ji jau įprato gyventi, ir atiduos pirmenybę „patogesnei“ pasijai.

Patarimas: veikite pagal tokią schemą: informaciją apie savo karjeros pasiekimus partneriui atskleiskite palaipsniui, kad jo neišgąsdintumėte. Galų gale, aukštos pareigos – ne tai, kuo mergina pavergia vyrą. Palikite pasakojimą apie savo pasiekimus vėlesniam etapui, o iš pradžių iškvoskite kavalierių apie jo pasiekimus.

Išmintingoji

Vyrai vengia išmintingų moterų. Amerikiečių mokslininkai iš Bufalo ir Teksaso universitetų įrodė tai atlikdami eksperimentus. Jie nustatė, kad iš pradžių vyrai susidaro teigiamą nuomonę apie protingą moterį, tačiau santykiams darantis artimesniais juos damos intelektas vis mažiau domina – vyrai ima atsitraukti ir rodo vis mažesnį norą keistis kontaktais ir susitikit dar kartą. Mokslininkai padarė išvadą, kad vyrai netenka susidomėjimo tokiomis moterimis, nes jaučia spaudimą savo vyriškumui.

Keista: vadinasi, kai vyrai tvirtina ieškantys „protingos ir gražios“, jie elgiasi nenuoširdžiai? Ne, su tuščiomis moterimis niekas nenori turėti nieko bendro, tačiau vyrai iš esmės vengia ne protingų moterų, o arogantiškų, kurios iškart intelekto prasme pastato save laiptu aukščiau. Protinga būti neužtenka: universiteto įgūdžiai yra puikus koziris įsidarbinant, tačiau tikrai ne asmeniniame gyvenime.

Patarimas: jeigu jūs iš tiesų esate protinga, nepulsite žeminti vyro vien todėl, kad jis neskaitė kokio klasikinio kūrinio. Šias spragas visada galima užpildyti, o štai sugadintą įspūdį apie save kažin ar pavyks pataisyti.

Dekadanso karalienė

Jeigu moteris nebesidomi savimi ir tuo, kas vyksta aplinkui, ir nuolat yra prastos nuotaikos arba ilgisi buvusio mylimojo – tai taip pat veikia stipriosios lyties atstovus kaip raudonas šviesoforo signalas.

Vyrams patinka lengvumas ir atvirumas santykiuose, o sudėtingas vidinis moters, kuri nuolat pyksta ant savo likimo, neigia savo patrauklumą, kritikuoja viską aplinkui, pradedant oru ir baigiant išaugusiu valiutų kursu, gyvenimas jiems primena pelkę, kurią reikia apeiti. O štai dailiosios lyties atstovės, kurios spinduliuoja optimizmu ir užkrečiamu gyvenimo džiaugsmu, priešingai, traukia vyrus tarsi magnetas.

Patarimas: mokėjimas jaustis laiminga, nepaisant nieko – retas talentas. Tačiau būtent su tokia, patenkinta savimi ir gyvenimu, moterimi vyras nori būti kartu, kad galėtų užsikrėsti jos meile gyvenimui ir padaryti ją dar laimingesne.

Nedėkingoji

Net ir patį dosniausią bei kilniausią princą įžeis moters godumas ir nedėkingumas. Ar prisimenate vaidingą senutę iš pasakos apie Auksinę žuvelę? Ji buvo nepasotinama ir nesugebėjo įvertinti vyro pastangų.

Visi puikiai žinome, prie ko galiausiai ji liko. Vyrui labai svarbus moters įvertinimas, ypač kai jis neriasi iš kailio, stengdamasis patenkinti jos kaprizus. Tegul net jeigu jis pasitiki savimi ir, atrodo, visai nereikalauja pagyrų, mylimos moters paskatinimas taps jam tikru apdovanojimu. Na, o tos, kurios likimo dovanas priima kaip duotybę, deja, galiausiai lieka vienos.

Patarimas: negailėkite pagyrimų, rodykite savo išrinktajam dėkingumą už jums suteiktą dėmesį. Prisiminkite, kad ne visi tokie jautrūs, kaip jis.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Teroristinis išpuolis Barselonoje: mažiausiai 13 žuvo sunkvežimiui įsirėžus į minią nuolat pildoma (303)

Turistų pamėgto Ramblos rajono pagrindinėje gatvėje Barselonoje, į žmonių minią įvažiavo...

Išpuolis Barselonoje: įtariamasis suimtas (31)

Ispanijos saugumo tarnybos paskelbė įtariamojo, kurio vardu išnuomotas incidente panaudotas...

Liudininkas apie kraupų išpuolį Barselonoje: jis per žmonių minią lėkė visu greičiu, nė nebandė stabdyti (5)

Ketvirtadienio vakarą Barseloną sukrėtė kraupi teroro ataka – į minią žmonių įsirėžė...

Barselonos centre gyvenantis lietuvis: nejauku ir pikta, bet tenka priimti tokią realybę (5)

Apie šešerius metus Katalonijos sostinėje Barselonoje gyvenantis kaunietis Eduardas Žigunovas...

Ekonomistai įvertino R. Karbauskio norą

Ekonomistai Nerijus Mačiulis ir Gitanas Nausėda neigiamai vertina „valstiečių“ lyderio...

V. Adamkus: mes buvome matomi, o dabar tos lyderystės nebejaučiu (152)

Tarpusavio ginčai, smulkių, nereikšmingų skirtumų pabrėžimas, vienybės ir lyderystės stoka....

Siūbuojantis Vilniaus tiltas įvarė siaubo: manė, kad jis sugrius (30)

Vingio parko tiltas ne juokais išgąsdino žmones, kai po didžiulio Robbie Williamso koncerto...

Vilniaus centre ant vejos nakvoja nuo sekmadienio: užsienio darbininkai pateko į nepavydėtiną padėtį (113)

Jau kelias dienas vilniečiai parkelyje prie Prancūzijos ambasados atkreipė į neįprastą...

Kelionė po Lenkijos pilis, kuriose buvo rezgami planai prieš Lietuvos kunigaikščius (7)

Kas gali būtų romantiškiau už pilis ? Ir kas gali būti įdomiau už kryžiuočių pilis? Pilis,...