97 išskirtiniai būdai pasiekti beprotišką gyvenimo produktyvumą

 (9)
Prisipažinkite – juk jums patinka skaityti apie produktyvumo skatinimo būdus, triukus ir paslaptis, tiesa? Kadangi sąrašas gana ilgas, jį suskrisčiau į keturias svarbiausias sritis. Pirmiausiai nurodyti patys svarbiausi produktyvumo principai – be ko apie naudingą darbą nė nesvajokite.
© Shutterstock nuotr.

1. Neieškok produktyvumo vien dėl laiko taupymo. Ieškoj jo dėl savo darbo – siek padaryti daugiau to, kas, tavo manymu, pasauliui duos naudą.

2. Skirk laiką tobulėjimui, bet taip pat nepamiršk ir dirbti. Kas iš to, jog perskaitysi straipsnį apie 97 produktyvumo didinimo būdus, jei jų niekaip nepanaudosi?

3. Nedirbk kelių darbų vienu metu – moksliniai tyrimai rodo, kad tai gali laikinai sumažinti tavo intelekto koeficientą per 10-15 taškų.

4. Įsivaizduok, jog žaidi video žaidimą – prieš kiekvieną darbą paklausk savęs ar tikrai tas darbas padės tau „pakelti lygį“. Jeigu ne (arba tik labai mažai), ar nebūtų geriau daryti kažką kito?

5. Jei nesi tikras jei sugebėsi ar spėsi padaryti kažkokį darbą – perduok jį tam, kas jį geriau išmano. Paprašyk paslaugos arba užmokėk už tai. Taip to pačio darbo nereiks daryti du kartus.

6. „Skubos darbą Velnias renka“ – lietuvių liaudies patarlė.

7. Užsičiaupk ir niekam nepasakok savo tikslų.

8. „Nepriimk darbo pernelyg rimtai, juk gyvenime yra ir kitų dalykų“, Alan Spear, Coffee By Design įkūrėjas.

9. Nepasitikėk griežtomis taisyklėmis ir ištyrinėk kas tave veikia geriausiai. Pavyzdžiui griežtai ribojamas ar laisvai pasirenkamas darbas?

10. „Svarbiausia yra noras – tai tikra varomoji jėga“, Valtininkas.

11. Nepamiršk savo hobių ir laisvalaikio. Tau tikrai nėra sveika nuolat dirbti, netgi jei darbas ir labai patinka. (Taip – net jei darbas tau kaip poilsis, vis tiek neužsiimk vien juo.)

12. „Paklausk savęs – ar tai, ką darai duos tau pasitenkinimo ir pelno? Jei bent vieno ne – nedaryk to“, Abby Larson.

13. Tavo laikas svarbiau nei pinigai. Įsivaizduok pasaulį, kur laikas yra ribotas resursas (kaip šiam filme) – ką svajoji pasiekti iki savo mirties?

14. Atsakyk į klausimą, kodėl ieškai produktyvumo ir nenori paprasčiausiai džiaugtis gyvenimu tarytum hipis. Galbūt tau šių patarimų nė nereikia? ;-)

97 išskirtiniai būdai pasiekti beprotišką gyvenimo produktyvumą
© Shutterstock nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Karjera

Nepergyventos emocijos pritraukia į gyvenimą nepergyventus įvykius (1)

Šiame straipsnyje kalba eis apie emocijas. Neseniai gavau laišką iš kliento, jame jis savo emocijas vadina silpnybe. Susimąsčiau, kodėl taip yra. Juk emocijos – tai galia, jeigu mes jų neslopinsime, o pergyvensime iki galo.

Jei vairuojam – nedainuojam (2)

Muzikos klausymasis vairuojant gali paveikti vairuotojo gebėjimą sutelkti dėmesį ir jo reakcijos greitį.

Kaip susipažinti ir rasti draugų? (4)

Kviestiniuose pietuose jaučiuosi stebėtoja. Norėčiau su visais susipažinti, bet niekaip neužmezgu ryšio. Kartais skiria vos pusmetris, tačiau jis neįveikiamas kaip tūkstančiai mylių. Kiti, atrodo, jaučiasi puikiai ir lengvai randa naujų draugų. Kaip norėčiau žinoti, apie ką geriausia kalbėti.

Kaip būti patenkintais tuo, ką jau turime (4)

Nesakome, kad reikia apskritai visko atsisakyti, tiesiog nereikia prisirišti prie daiktų ir būti patenkintais tuo, ką jau turime.

Kaip suprasti gyvenimo pamokas? (2)

Teoriškai iš gyvenimo galime gauti pačias įvairiausias dovanas, kelti sau bet kokius tikslus ir juos įgyvendinti. Tačiau suveikia tai, deja, ne visada. Kodėl taip yra?