Veido odos priežiūra

 (2)
Odos priežiūra moterims, sulaukusioms 30 metų: Šiuo metu mūsų oda dar mūsų neliūdina ir nereikalauja per daug įdėmios priežiūros. Žinoma, tik tuo atveju, jeigu neturi kosmetinių defektų ir yra sveika. Tačiau jau pasirodo pirmosios raukšlelės apie akis. Iš pradžių jos atsiranda tik tada, kai juokiamės, paskui tampa pastebimos ir ramioje būsenoje. Jeigu jūs dar po šiol neįpratote tinkamai prižiūrėti savo odos, dar nevėlu tai išmokti.
Kaip jau buvo minėta anksčiau, svarbiausia sąlyga - prižiūrėti, kad oda visąlaik būtų nepriekaištingai švari. Svarbu saugoti odą nuo nepalankių oro sąlygų. Tęskite (arba pradėkite, kol dar nevėlu) reguliariai daryti masažą. Tam visiškai nebūtina vaikščioti į kosmetikos kabinetą, pilnai galite pasikliauti savimi.

Puiki priemonė - gimnastika veidui! Nepamirškite to!

Gero odos tonuso palaikymui būtinos kaukės veidui. Reikia įprasti daryti jas reguliariai, tam tikrai nereikia daug pastangų ir laiko. Kraštutiniu atveju galite išnaudoti laiką, kada gaminate maistą. Juk virtuvėje galima rasti daug puikių ir naudingų odai produktų!

Reguliariai tikrinkite savo odos riebumą. Moterims, sulaukusioms 30 metų, oda iš riebios pamažu virsta sausa. Svarbu nepražiopsoti to momento ir laiku pradėti naudoti drėkinančius ir maitinančius kremus. Rytais veidą tepkite neriebiu drėkinančiu kremu, vakarais, odą švariai nuvalius, naudokite riebesnį naktinį kremą.

Tiktai tos, kurių oda vis dar riebi, gali sau leisti kremus naudoti nereguliariai. Tačiau odą poakiuose reikia drėkinti ir minkštinti bet kokiu atveju.

Odos priežiūra moterims, kurioms virš 40. Dauguma moterų labai skausmingai pergyvena brandaus amžiaus artėjimą. Todėl norėtųsi pasakyti, kad toks požiūris tik pagilina visas problemas. Juk neigiamos emocijos, nestabili psichika kaip niekas kitas atsispindi mūsų išorėje. Ašaros čia tikrai nepadės, verčiau suimkite save į rankas ir darykite viską, kad aplinkiniai galėtų stebėtis jūsų brandžiu grožiu ir mokėjimu mylėti gyvenimą.

Sunkiausia yra įveikti psichologinį barjerą, jaustis komfortiškai savo amžiuje, o keletas minučių, kurias skyrėte sau (ne virtuvei), suteiks jums pasitikėjimo savimi. Kitaip sakant, geriau yra prisiversti padaryti veido kaukę, o paskui tikrai pamatysite, kam jos reikėjo.

Kartu su visu organizmu, senėja ir mūsų oda: medžiagų apykaita sulėtėja; pablogėja maitinimasis; sumažėja poodinis riebalų sluoksnis; sumažėja ir raumenų elastingumas, dėl ko oda pradeda vysti; susilpnėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla.

Sulaukus 40, daugumos moterų oda tampa sausa, todėl būtina kiekvieną rytą ir vakarą naudoti maitinančius kremus. Jeigu to nedarysite, labai greitai oda susiraukšlės, taps suvytusi, ir jokie kremai jai nebepadės.

Šiame amžiuje veido odai labai kenkia tiesioginiai saulės spinduliai. Prancūzės sako, kad keturiasdešimtmetę mėnuo laiko paplūdimyje gali labiau pasendinti, nei visas gyvenimo dešimtmetis.

Dabar tikrai verta pasidomėti paskutinėmis kosmetologijos naujienomis ir panaudoti jas savo naudai ir grožiui.

Taigi, pabandykime apgauti laiką - būkime gražios visada!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Veido mankštų trenerė ieško savanorių mėnesio pokyčių projektui

Man 30 ir aš nenoriu savęs matyti veidrodyje. Ne, nesergu depresija ar kažkuo panašiu, tik liūdna matyti raukšles ir suprasti, kad kažkodėl jos ten atsirado anksčiau negu norėčiau. Klasioko komentaras „Kaip paseno“ po socialiniame tinkle esančia nuotrauka tarsi prajuokina, nes gi „į save pasižiūrėk“, bet jausmas, kad kiti irgi mato, nusėdo.

Jaunystės kultas paveikė ir vyrus: į klinikas atbėga paskatinti moterų, bet ne žmonų (4)

Vyrai šturmuoja grožio klinikas! Raukšles lyginančios injekcijos ir veido kontūravimas, riebalų nusiurbimas, akių vokų plastika ir implantai – stipriosios lyties atstovai irgi nori būti patrauklūs, jaustis geidžiami.

Padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje. Ko nevalgyti? (26)

Klausimas. Man padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje. Ko negalima daryti, valgyti? Virginijus, 47 m.

Įkvepianti lieknėjimo istorija: jei galėjau aš, galite ir jūs

Ši istorija yra atsiųsta konkursui „Mano dietų istorija“. Dėkojame Virginijai ir kviečiame dalyvauti ir Jus!

Aukso vertės lietuviška piktžolė ir kodėl jos taip nemėgsta prancūzai (54)

Tie prancūzai, sakyčiau, yr labai keisti žmogėnai. Va, apie kiaulpienes tūpčioja, aikčioja, kaip esą aniems lietuviams gerai, kad tiek žemės turi ir ekologiškas kiaulpienes gali sau leist augint, paskui sau kasinėtis ir sveikai gyventi. Ir italai štai kiaulpienių pūkus kaip dideliausią auksą sėklų parduotuvėse pardavinėja.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.