Veido odos priežiūra

 (2)
Odos priežiūra moterims, sulaukusioms 30 metų: Šiuo metu mūsų oda dar mūsų neliūdina ir nereikalauja per daug įdėmios priežiūros. Žinoma, tik tuo atveju, jeigu neturi kosmetinių defektų ir yra sveika. Tačiau jau pasirodo pirmosios raukšlelės apie akis. Iš pradžių jos atsiranda tik tada, kai juokiamės, paskui tampa pastebimos ir ramioje būsenoje. Jeigu jūs dar po šiol neįpratote tinkamai prižiūrėti savo odos, dar nevėlu tai išmokti.
Kaip jau buvo minėta anksčiau, svarbiausia sąlyga - prižiūrėti, kad oda visąlaik būtų nepriekaištingai švari. Svarbu saugoti odą nuo nepalankių oro sąlygų. Tęskite (arba pradėkite, kol dar nevėlu) reguliariai daryti masažą. Tam visiškai nebūtina vaikščioti į kosmetikos kabinetą, pilnai galite pasikliauti savimi.

Puiki priemonė - gimnastika veidui! Nepamirškite to!

Gero odos tonuso palaikymui būtinos kaukės veidui. Reikia įprasti daryti jas reguliariai, tam tikrai nereikia daug pastangų ir laiko. Kraštutiniu atveju galite išnaudoti laiką, kada gaminate maistą. Juk virtuvėje galima rasti daug puikių ir naudingų odai produktų!

Reguliariai tikrinkite savo odos riebumą. Moterims, sulaukusioms 30 metų, oda iš riebios pamažu virsta sausa. Svarbu nepražiopsoti to momento ir laiku pradėti naudoti drėkinančius ir maitinančius kremus. Rytais veidą tepkite neriebiu drėkinančiu kremu, vakarais, odą švariai nuvalius, naudokite riebesnį naktinį kremą.

Tiktai tos, kurių oda vis dar riebi, gali sau leisti kremus naudoti nereguliariai. Tačiau odą poakiuose reikia drėkinti ir minkštinti bet kokiu atveju.

Odos priežiūra moterims, kurioms virš 40. Dauguma moterų labai skausmingai pergyvena brandaus amžiaus artėjimą. Todėl norėtųsi pasakyti, kad toks požiūris tik pagilina visas problemas. Juk neigiamos emocijos, nestabili psichika kaip niekas kitas atsispindi mūsų išorėje. Ašaros čia tikrai nepadės, verčiau suimkite save į rankas ir darykite viską, kad aplinkiniai galėtų stebėtis jūsų brandžiu grožiu ir mokėjimu mylėti gyvenimą.

Sunkiausia yra įveikti psichologinį barjerą, jaustis komfortiškai savo amžiuje, o keletas minučių, kurias skyrėte sau (ne virtuvei), suteiks jums pasitikėjimo savimi. Kitaip sakant, geriau yra prisiversti padaryti veido kaukę, o paskui tikrai pamatysite, kam jos reikėjo.

Kartu su visu organizmu, senėja ir mūsų oda: medžiagų apykaita sulėtėja; pablogėja maitinimasis; sumažėja poodinis riebalų sluoksnis; sumažėja ir raumenų elastingumas, dėl ko oda pradeda vysti; susilpnėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla.

Sulaukus 40, daugumos moterų oda tampa sausa, todėl būtina kiekvieną rytą ir vakarą naudoti maitinančius kremus. Jeigu to nedarysite, labai greitai oda susiraukšlės, taps suvytusi, ir jokie kremai jai nebepadės.

Šiame amžiuje veido odai labai kenkia tiesioginiai saulės spinduliai. Prancūzės sako, kad keturiasdešimtmetę mėnuo laiko paplūdimyje gali labiau pasendinti, nei visas gyvenimo dešimtmetis.

Dabar tikrai verta pasidomėti paskutinėmis kosmetologijos naujienomis ir panaudoti jas savo naudai ir grožiui.

Taigi, pabandykime apgauti laiką - būkime gražios visada!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Arbūzo žievė ne tik valgoma, bet ir naudingesnė sveikatai už minkštimą (91)

Pasimėgauti sultinga arbūzo rieke – tikra atgaiva karštą vasaros dieną. Tik vargu ar dažnas žino, kad maistui galima naudoti ne tik saldų raudonos spalvos šio vaisiaus minkštimą. Arbūzo žievė, pasirodo, taip pat valgoma.

Anginos gydymas: veiksmingai gelbsti ir liaudiškos priemonės (3)

Keista, tačiau atėjus vasarai ne vienam tenka patirti anginos – ryklės ir tonzilių uždegimo – nemalonumus. Šį negalavimą įprasta gydyti antibiotikais, bet padėti gali ir liaudies medicinos priemonės.

Tikimybę mirti nuo vėžio lemia ir gyvenamoji vieta (25)

Žmonės dažnai renkasi gyvenimą kaimo vietovėse, nes jiems patinka lėtesnė gyvenimo tėkmė, grynas oras ir tiesiog būti arčiau gamtos. Tačiau ar jie dėl to laimi?

Atostogos – išbandymas odai: kaip išvengti nemalonumų?

Saulė, jūra, šiltas oras – tobulų atostogų garantas. Tačiau poilsiaujant džiuginantys dalykai tampa iššūkiu odai. Todėl jos priežiūrai reikia skirti ypatingą dėmesį.

E. Daugėlaitė kviečia atlikti nuotaikingą mankštą

Klaipėdoje artėjant Jūros šventei LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ komanda keliasi į pajūrį. Į Klaipėdą išvykusi laidos vedėja Eglė Daugėlaitė siūlo dieną pradėti nuotaikinga mankšta.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.