Veido odos priežiūra

 (2)
Odos priežiūra moterims, sulaukusioms 30 metų: Šiuo metu mūsų oda dar mūsų neliūdina ir nereikalauja per daug įdėmios priežiūros. Žinoma, tik tuo atveju, jeigu neturi kosmetinių defektų ir yra sveika. Tačiau jau pasirodo pirmosios raukšlelės apie akis. Iš pradžių jos atsiranda tik tada, kai juokiamės, paskui tampa pastebimos ir ramioje būsenoje. Jeigu jūs dar po šiol neįpratote tinkamai prižiūrėti savo odos, dar nevėlu tai išmokti.
Odos priežiūra3
Kaip jau buvo minėta anksčiau, svarbiausia sąlyga - prižiūrėti, kad oda visąlaik būtų nepriekaištingai švari. Svarbu saugoti odą nuo nepalankių oro sąlygų. Tęskite (arba pradėkite, kol dar nevėlu) reguliariai daryti masažą. Tam visiškai nebūtina vaikščioti į kosmetikos kabinetą, pilnai galite pasikliauti savimi.

Puiki priemonė - gimnastika veidui! Nepamirškite to!

Gero odos tonuso palaikymui būtinos kaukės veidui. Reikia įprasti daryti jas reguliariai, tam tikrai nereikia daug pastangų ir laiko. Kraštutiniu atveju galite išnaudoti laiką, kada gaminate maistą. Juk virtuvėje galima rasti daug puikių ir naudingų odai produktų!

Reguliariai tikrinkite savo odos riebumą. Moterims, sulaukusioms 30 metų, oda iš riebios pamažu virsta sausa. Svarbu nepražiopsoti to momento ir laiku pradėti naudoti drėkinančius ir maitinančius kremus. Rytais veidą tepkite neriebiu drėkinančiu kremu, vakarais, odą švariai nuvalius, naudokite riebesnį naktinį kremą.

Tiktai tos, kurių oda vis dar riebi, gali sau leisti kremus naudoti nereguliariai. Tačiau odą poakiuose reikia drėkinti ir minkštinti bet kokiu atveju.

Odos priežiūra moterims, kurioms virš 40. Dauguma moterų labai skausmingai pergyvena brandaus amžiaus artėjimą. Todėl norėtųsi pasakyti, kad toks požiūris tik pagilina visas problemas. Juk neigiamos emocijos, nestabili psichika kaip niekas kitas atsispindi mūsų išorėje. Ašaros čia tikrai nepadės, verčiau suimkite save į rankas ir darykite viską, kad aplinkiniai galėtų stebėtis jūsų brandžiu grožiu ir mokėjimu mylėti gyvenimą.

Sunkiausia yra įveikti psichologinį barjerą, jaustis komfortiškai savo amžiuje, o keletas minučių, kurias skyrėte sau (ne virtuvei), suteiks jums pasitikėjimo savimi. Kitaip sakant, geriau yra prisiversti padaryti veido kaukę, o paskui tikrai pamatysite, kam jos reikėjo.

Kartu su visu organizmu, senėja ir mūsų oda: medžiagų apykaita sulėtėja; pablogėja maitinimasis; sumažėja poodinis riebalų sluoksnis; sumažėja ir raumenų elastingumas, dėl ko oda pradeda vysti; susilpnėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla.

Sulaukus 40, daugumos moterų oda tampa sausa, todėl būtina kiekvieną rytą ir vakarą naudoti maitinančius kremus. Jeigu to nedarysite, labai greitai oda susiraukšlės, taps suvytusi, ir jokie kremai jai nebepadės.

Šiame amžiuje veido odai labai kenkia tiesioginiai saulės spinduliai. Prancūzės sako, kad keturiasdešimtmetę mėnuo laiko paplūdimyje gali labiau pasendinti, nei visas gyvenimo dešimtmetis.

Dabar tikrai verta pasidomėti paskutinėmis kosmetologijos naujienomis ir panaudoti jas savo naudai ir grožiui.

Taigi, pabandykime apgauti laiką - būkime gražios visada!

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Sezoninis gripas: kaip apsisaugoti?

Ne paslaptis, kad gripą sukelia oru plintantys virusai. Kodėl gripas dažniau užpuola orams atšalus? Todėl, kad šie virusai mėgsta sausą ir vėsų orą. Tinkamiausia jiems yra a5 °C arba dar truputį žemesnė temperatūra. Šiomis sąlygomis jie gali sklandyti ir tarsi plūduriuoti ore.

Vitamino D svarba: kur jo gauti ir kodėl negalima perdozuoti (3)

Žiemos laikotarpiu žmonėms būdingas imuninės sistemos silpnėjimas pasireiškia ne vien dėl šviežių daržovių ar vaisių stygiaus. Įprasta manyti, jog šiuo metu laiku šaltėjantis oras kelia didžiausią riziką mūsų sveikatai, tačiau saulės šviesos trūkumas taip pat gali lemti pablogėjusią savijautą.

Kalėdinis sporto iššūkis: ar priimsite?

Didžiosios metų šventės artėja ir mes norime pasitikti jas ypatingai bei gražiai. Žinoma, grožio norisi ir mūsų kūnui, kuris likus 3 savaitėms iki Šv. Kalėdų gali pasistengti ir patobulėti.

Kodėl peršalus reikia valgyti vištienos sriubą (53)

Mamos nuo vaikystės mums sakydavo, kad vištienos sultinys ne tik skanus ir maistingas, bet ir padeda organizmui kovoti su ligomis. Pasirodo, tai ne bobučių pasakos, nes mokslininkai įrodė, kad vištienos sultinys išties realiai padeda nuo gripo, peršalimo ir kosulio.

Mirtį sėjusios grožio procedūros: plaukus šalino rentgenu, gerdavo arseną ir piliules su kirmėlių kiaušinėliais (10)

Žmonės dėl grožio kančioms ryžtasi nuo neatmenamų laikų. Dar senovės egiptiečiai akis dažydavo tamsiomis priemonėmis, kurių sudėtyje buvo žalingo vario ir švino. Senovės graikai ir romėnai krokodilų išmatomis tepdavo veidą ir dėdavo jų į vonią. Mūsų dienomis tepti gyvūnų išmatas ant veido vis dar populiaru, ypač Japonijoje. Istorija liudija, kad dėl gražinančio poveikio žmonės pasirengę taikstytis su puvimo kvapais, rimta žala kūnui ir akivaizdžiomis rizikomis.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.