Terapija slenkantiems plaukams

 (2)
Keičiantis metų laikams (pavasario pradžioje ir ypač rudenį) ir po gimdymo plaukai krenta dažniau, nei kitu metu. Kai kada šis plaukų slinkimas yra akivaizdus – kas dieną išslenkantis plaukų kiekis (nuo 20-60 plaukų), keičiantis metų laikui padidėja du kartus. Šis periodas tęsiasi ne ilgiau kaip tris – šešias savaites, o ataugę plaukai su kaupu kompensuoja iškritusius.
Tačiau iki tol padaryti purią ir gražią šukuoseną gana sudėtinga. Reikalas ne vien tame, kad plaukai yra žymiai retesni. Likusius plaukus vis dar veikia hormoninis ir psichinis stresas, plaukai atrodo negyvybingi. Stebėkite, ar plaukų slinkimo periodas neužtruko ilgiau, nei šešias savaites. Priešingu atveju tai gali reikšti hormoninę disfunkciją, mineralinių medžiagų nepakankamumą arba dar nenustatytą vidinį patologinį organizmo pasikeitimą, o tuomet yra būtina specialisto konsultacija. Bet kokiu atveju skubiai pradėkite vidinį ir išorinį gydymą, naudodami vitaminų B kompleksą, amino rūgštis ir cinką.

Kuokštelis išslinkusių plaukų likusius tik pagyvins, matomai padidins jų masę ir tūrį, duos pertraukėlę prieš jiems grįžtant į normalią būseną. Vitaminai veikia plaukų šaknų lygyje taip gerindami ataugančių plaukų kokybę ir kiekybę. Gamtinio kapitalo grįžimas ir apsauga garantuoti. Juk pagrindinė šių periodinių plaukų slinkimo rizika tame, kad su metais plaukai gali išretėti. Taip atsitinka, jei iškrenta daugiau plaukų nei atauga.

Terapija plaukams
Terapija plaukams

Mūsų pasirinkimas: priemonė nuo plaukų slinkimo su angliavandeniais, augimo stadijos metu didinanti jūsų plaukų kiekį Dercos Technique Vichy. Priemonė nuo plaukų slinkimo moterims Phytocyane, apsauganti nuo išankstinio plaukų pasenimo. PhytoSolba. Priemonė intensyviam galvos odos gydymui su augalų ekstraktais maitinanti plaukų šaknis J. F. Lazartigue. Dermatologinis losjonas Anastim su molekule RTH 16, stimuliuojantis kraujagyslių darbą prie plauko svogūnėlio Ducray.

5 patarimai, kaip padidinti plaukų tūrį:

1. "Kare" stiliaus kirpimas. Idealus kirpimas ploniems arba nusilpusiems plaukams: pagrindinė linija išlieka klasikinė, taip yra išsaugoma plaukų masė. Galiukai filiruojami, o išorinės sruogos kerpamos laipteliais, taip sukuriant lengvumo efektą.

2. Priemonės sušukavimui. Putos ir lakai daro stebuklus, kai reikia atgaivinti plaukus per keletą minučių. Svarbiausia juos užtepti ar užpurkšti ties šaknimis, neapsunkinant pačios šukuosenos ir išvengiant plaukų sulipimo.

3. Fenai, suteikiantys dinamiką. Nuleiskite galvą į apačią ir džiovinkite plaukus šiltu feno vėjeliu, dirbančiu minimaliu pajėgumu, keldama sruogelę po sruogelės. Formą užfiksuoti galima šaltu vėjeliu.

4. Stimuliuojantis masažas. Labai naudingas kraujotakai, minkština

Terapija plaukams
Terapija plaukams

galvos odą ir tvirtina plauko šaknis. Skalpo odą reikia tik judinti (ne trinti), ją spausti pirštukų galais. Šilumos pojūtis parodo masažo efektyvumą.

5. Naujos kartos “chemija”. Stambių suktukų ir cheminiam sušukavimui naudojamų formulių minkštumo dėka plaukai atrodo natūraliai ir įgauna purumą. Tokios šukuosenos nereikalauja jų priežiūrai daug laiko.

Įdomu:

Plaukų skaičius skiriasi nuo 100 000 iki 150 000.

Plaukai atauga po 0,35 mm kiekvieną dieną.

Plaukų gyvavimo ciklas susideda iš trijų fazių: augimo fazė, kuri tęsiasi nuo kelių mėnesių iki 10 metų, poilsio fazė, kuri neviršija trijų mėnesių ir mirimo fazė, kuri tęsiasi 2-3 savaites, po kurių plaukai iškrenta. Vidutinė vieno ciklo trukmė – 3 metai.

Gyvenant 75 metus, plaukai atsinaujina 25 kartus.

Plauko šerdis susideda iš keratino-baltymo, pagal savo struktūrą primenančio spiralę. Tarp jo dalelių yra melanino granulės, plaukui suteikiančios spalvą, bei specifiniai lipidai. Iš išorės dalelės yra padengtos vingiais, kurie klojasi vienas ant kito kaip čerpės ir užtikrina apsaugą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Įvardijo, kokių produktų suvalgytume mažiau, bet jaustumės sotesni (8)

Labai maža tikimybė, kad jau pagamintame maiste nebus cukraus, o ypač jo daug padažuose, kečupe, nemažai – greitai paruošiamose košėse, sausuose pusryčiuose. Taip LRT RADIJUI sako mitybos specialistė Vaida Kurpienė.

Nuo celiulito kenčia net liekni: 3 patarimai, kaip jo atsikratyti natūraliais būdais (33)

Nors celiulitas sveikatai nekenkia ir dažnai pavadinamas tik kosmetine problema, vis dėlto jis signalizuoja apie kitas organizmo problemas ir tikrai nėra sveikų audinių požymis.

Neišmeskite banano žievės: ji naudinga širdžiai, virškinimui ir geram regėjimui (111)

Alternatyvioji medicina skiria užtektinai dėmesio gydomajai vaisių ir daržovių odelių galiai. Paradoksalu, tačiau dažniausiai mes jas nulupame ir tiesiog išmetame, nepaisydami naudos, kurią galėtume iš jų gauti, rašo naturalcarebox.com.

Kodėl nėra nieko blogiau už vasarinę slogą (4)

Sezoninės peršalimo ligos tokios nuspėjamos, kad virologai gali kalendoriuje pažymėti dienas, kada jos smogs, ir nedaug tesuklysti.

A. Pauliukevičius prieš bokalą: dar penkios priežastys atsisakyti alkoholio (166)

Apie alkoholio žalą skelbiama jau kelis šimtmečius: gydytojai, kelių policininkai, psichologai, barmenai, grožio specialistai ir įvairių pakraipų sveikuoliai apie jo poveikį kalba skirtingai.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.