Šukuosenų menas

 (5)
Šukuosena ir batai – svarbiausi dalykai, į kuriuos turėtų dėmesį atkreipti moteris, norinti atrodyti madingai. Nežinote, kokios šukuosenos dabar madingos? Kirpėjų meno žvaigždė olandas Kristianas iš Niujorko pademonstravo, kaip mes turime atrodyti šį rudenį. Siūlome madingiausius ruduo - žiema 2001- 2002 sezono kirpimus.
Skrajojantis olandas
Kristianas

Kirpėjų menas turi keletą garsių vardų: Vidal Sassun, Džon Frida, Aldo Koppola. Milijonai žmonių juos žino pagal priemones plaukams, kai kurie laimingieji pas juos kerpasi. Kristianas neišleidžia šampūnų savo vardu (“Visų pinigų neuždirbsi, o aš noriu būti laisvas”), tačiau mados pasaulyje jis - tikra žvaigždė.

Ilgi kirpčiukai

60- tųjų pabaigoje dvidešimtmetis olandas atsidūrė Niujorke ir įsitaisė Bergdorf Goodman salone. Tais laikais kirpėjų nekvietė į mados fotografavimus ir modeliai iš anksto ateidavo į saloną, kad pasidarytų šukuoseną. “Jiems patiko tai, ką aš darau, ir mane ėmė kviestis į fotosesijas. Taip aš apvažiavau visą pasaulį”. Per trisdešimt metų Kristianas kirpo visus - nuo Miko Džagerio iki Kristi Terlington, nuo Greis Džons iki Endi Uorchola (“Suprantama, kirpau ne patį Endį, o jo perukus”).

”Atžagariai”

Trumpa šukuosena

“Kirpčiukų pagalba galite greitai pakeisti jums nusibodusį kirpimą ir pasidaryti atitinkantį madingas tendencijas”,- sako Kristianas. Su modeliais jis pademonstravo tris kirpčiukų variantus. Pirmiausia - platūs tiesūs kirpčiukai iki antakių: “Jie veidą padaro panašų į lėlės, bet moterišką”. Paskui - ilgi kirpčiukai, iki smakro, sušukuota atžagariai su skyrimu. Čia, pasak Kristiano, “grynos geometrinės linijos sušvelnina veidą, suteikia intrigos ir paslaptingumo”. O griežti skersi kirpčiukai ant šono pabrėžia skruostikaulius ir apvalų vaidą daro skulptūrinį”. Ilgi tankūs kirpčiukai iki antakių idealiai tinka visiškai tiesiems ploniems plaukams.

Trumpas kirpimas

Kristianas neleidžia laiko suktukams ir žnyplėms. Jo mylimiausia priemonė šukuosenai padaryti - megzta kepurė, kurią jis nuolat nešioja su savimi. “Jeigu norite glotnios galvos - truputį papurkškite plaukus vandeniu ir tvarkingai ant viršugalvio bei kaktos užsimaukšlinkite kepurę, o po dešimties minučių taip pat tvarkingai nuimkite. Jeigu norite, kad pakaušis būtų susivėlęs (o tai tinka trumpoms šukuosenoms ir kare), užsidėkite kepurę ant pakaušio arčiau kaklo ir pastumkite ją viršugalvio link”.

Trumpiau ir geriau

Šukuosena: Chloe

“60- taisiais ir 70- taisiais kirpau, kaip sakoma, “plaukelį po plaukelio”- labai tiksliai ir kruopščiai,- pasakoja Kristianas. Su patirtimi atėjo lengvumas ir paprastumas. Laisvė ir stilių susimaišymas - tai, ką aš visuomet norėjau daryti. Laimei, dabar tai madinga”.

Šukuosena: Dolce&Gabbana

Kristiano paslaptis: plaukai kerpami ne tiesia linija, o smulkiais dantukais, ne platesniais nei centimetras. Po to plaukai, ypač ilgi, būtinai praretinami, kad galima būtų suteikti jiems lengvumo. Galbūt todėl jo kirpimai gražiai atauga, ir po kelerių savaičių plaukai dar geriau atrodo.

Šukuosena: Luella

Kristianas mano, kad griežta trumpa šukuosena ypač gerai dera su švelniais veido bruožais: “Kad atrodytum seksuali, nebūtina dėvėti aukštakulnius batelius ir turėti ilgas sruogas. Trumpi plaukai ilgina kaklą ir pabrėžia smakro liniją”.

Šukuosena: Roberto Cavalli

“Jeigu atsirado noras padaryti naują šukuoseną, tai nieko neklausykite, veikite. Dažnai moterys sako: “Noriu taip ir anaip, bet mano vaikinas nenori”. Mano patarimas: keisk vaikiną, keisk šukuoseną, keisk gyvenimą”.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Lietuvos vanojimo čempionato akimirkos: pirties meistrų varžytuvės (7)

Šalia Palangos įsikūrusiuose Žibininkuose šiandien vyko septintasis Lietuvos vanojimo čempionatas. Šiemet jį po savo stogu priėmė poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“. Čempionate varžėsi penki geriausi Lietuvos vanojimo meistrai iš skirtingų regionų: Dzūkijos, Suvalkijos, Žemaitijos, Aukštaitijos, juos vertino tarptautinė komisija.

Plaukų dažai – dar vienas galimas krūties vėžio sukėlėjas (21)

Kiekviena moteris nori būti graži – faktas senas kaip žmonija. Plati šypsena, dailūs figūrą ryškinantys drabužiai, aksesuarai, o kur dar graži šukuosena... Tačiau kaip reaguotumėte sužinoję, kad už jūsų dailius plaukus sukuriančių priemonių slypi krūties vėžiu grasinančios medžiagos?

Braškės: kokias pirkti, kaip laikyti ir originaliai paruošti (3)

Mėgstamiausia vasaros uoga sugrįžo. Vasarą galima vadinti „braškių sezonu“, mat šios uogos džiugina mus iki pat rugpjūčio. Viskas, ką turime žinoti apie braškes, aprašyta womenshealthmag.com.

Blogos naujienos mėgstantiems sūrį (112)

Mokslininkai nustatė, kad sūryje yra tų pačių cheminių medžiagų, kurios aptinkamos priklausomybę sukeliančiuose narkotikuose, rašo independent.co.uk.

Tarptautinė jogos diena Lietuvoje paminėta masiškai atliekant medžio pozą (5)

Trečius metus iš eilės Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, buvo minima Tarptautinė jogos diena.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.