Mylėkite save bet kokio amžiaus

 (8)
Kaip bebūtų gaila, laikui bėgant mūsų akinantis grožis blanksta ir praranda savo šviežumą, oda iš riebios ir mišrios tampa sausa ir suvytusi, atsiranda raukšlelės, pablogėja odos spalva. Šito proceso, deja, nieks negali sustabdyti. Laikas yra visagalis. Tačiau odos senėjimą galima bent sulėtinti, tinkamai rūpinantis savimi. Tiesiog prižiūrėkite savo odą taip, kaip to reikalauja jūsų amžius ir jūsų odos savybės. Juk ta priežiūra, kuri tinka jaunai merginai, visiškai netinka vidutinio amžiaus moteriai.
Odos priežiūra
Odos priežiūra nuo 20 iki 30 metų
Odos priežiūra

Klaidingai manoma, kad, esant tokio amžiaus, odai nereikalinga jokia priežiūra. Visiškai nesvarbu, kad ji yra puikaus tonuso ir be jokių raukšlelių. Žinoma, įvairius kremus, kaukes, drėkinančias priemones galima naudoti kartas nuo karto ir nereguliariai. Tačiau vertėtų prisiminti, kad sistemiškos ir teisingos odos priežiūros, pagrindai padedami būtent šiame amžiuje ir tai padės jums ilgiau išlaikyti jaunystę.

Svarbiausia, kas reikalinga jūsų odai - tai valymas. Juk ir mažiausios dulkės, pasiliekančios ant odos, gali gerokai pabloginti jos būklę. Todėl keletą kartų per dieną būtina odą nuvalyti su specialiomis priemonėmis.

Antra ir ne mažiau svarbi odos priežiūros sąlyga - jos apsauga. Būtinai apsaugokite ją prieš einant į lauką šaltą ar vėjuotą dieną, einant į paplūdimį ar važiuojant į gamtą, ar sportuojant. Visada naudingas yra masažas ir niekada nepakenks veido gimnastika.

Maitinantis kremas šiame amžiuje reikalingas tik tuo atveju, jeigu jūsų oda yra sausa arba po ilgo buvimo vandenyje jaučiamas odos tempimas.

Visiškai nepakenks odą drėkinančios priemonės. Tačiau nevertėtų naudoti labai stiprių kosmetinių priemonių. Ant tokių priemonių įpakavimo dažnai būna perspėjantis užrašas: "naudoti ne jaunesnėms, kaip 27-30 metų". Neignoruokite šių patarimų, nes jūsų oda dar suspės prisisotinti stipriai veikiančiomis priemonėmis, o kol kas vadovaukitės principu - natūrali ir tausojanti priežiūra. Odai drėkinti galima puikiai naudoti kompresus ir paprastus drėkinančius kremus.

Atkreipkite dėmesį į žalingus įpročius, pvz., rūkymą, ir pasistenkite jų atsikratyti, kol nikotinas nesuvytino jūsų odos. Ir, be abejo, - sveikai gyvenkite. Būtent įprotis rūpintis savo sveikata nuo pat jaunystės užtikrins jūsų grožį ilgiems metams.

Jeigu norite išsaugoti savo grožį ir jaunystę, atkreipkite dėmesį ir į šiuos patarimus:

Pastoviai sekite savo mimiką, kad neatsirastų mimikos raukšlių;

Naudokite apsauginius kremus nuo saulės;

Maitinkitės subalansuotai ir sveikai;

Pasistenkite prisiversti daryti kūno, kaklo ir veido gimnastiką - tai labai naudinga.;

Pagal galimybę naudokite masažą - pas specialistą arba namuose;

Nenaudokite kremų su hormonais ir biostimuliatoriais.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Mirtį sėjusios grožio procedūros: plaukus šalino rentgenu, gerdavo arseną ir piliules su kirmėlių kiaušinėliais (8)

Žmonės dėl grožio kančioms ryžtasi nuo neatmenamų laikų. Dar senovės egiptiečiai akis dažydavo tamsiomis priemonėmis, kurių sudėtyje buvo žalingo vario ir švino. Senovės graikai ir romėnai krokodilų išmatomis tepdavo veidą ir dėdavo jų į vonią. Mūsų dienomis tepti gyvūnų išmatas ant veido vis dar populiaru, ypač Japonijoje. Istorija liudija, kad dėl gražinančio poveikio žmonės pasirengę taikstytis su puvimo kvapais, rimta žala kūnui ir akivaizdžiomis rizikomis.

Laimės hormonų terapija – efektyvus būdas atsikratyti priklausomybių (9)

Tradicinei Rytų medicinai priskiriama akupunktūra efektyviai taikoma ir moderniose klinikose, pavyzdžiui, ausų arba aurikuliarinė akupunktūra padeda atsikratyti priklausomybių: alkoholizmo, rūkymo, lošimo, valgymo sutrikimų, gerokai palengvina sunkiųjų narkotikų abstinenciją.

5 paprasti pratimai, kurie padės atsikratyti pėdų skausmo

Žmogaus kūno kaulai yra vieni su kitais sujungti, todėl nieko keisto, kad vienoje vietoje jaučiamas skausmas gali netrukus sukelti problemų kitose kūno vietose. Pavyzdžiui, skausmas pėdoje greitai gali sukelti skausmą visoje kojoje.

Kiaušidžių vėžys: kaip jį atpažinti? (4)

Didžiojoje Britanijoje beveik pusė moterų, sergančių mirtinai pavojingu kiaušidžių vėžiu, pas šeimos gydytoją (angl. general practitioner, toliau – GP) apsilanko mažiausiai tris kartus prieš tai, kai liga joms pagaliau diagnozuojama.

Nemokamos sveikatos patikros programos. Ar žinote visas? (6)

Šiuo metu pacientams siūlomos šešios nemokamos prevencinės sveikatos patikros programos, finansuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Ir nors dauguma lietuvių į gydytojus kreipiasi tik susirgę, bent šiems tyrimams neturėtų likti abejingi.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.