Jūsų aromatas...

 (3)
Seniai žinoma, kad mada linkusi į kraštutinumus. Tik ką “kaulėtas žavesys” apleido podiumus ir mes, pamiršę liesas gražuoles su pamėlusia oda bei styrančiais šonkauliais, ant pjedestalo iškėlėme absoliučiai kitą idealą. Nes į madą atėjo Kūnas! Pasitempęs, lygus, išpuoselėtas ir superseksualus, jis gundo, užburia, viliojančia barchatine, spindinčia oda ir gundančiu aromatu.
Figūra daugiau nenagrinėjama dalimis: talijos, klubų etaloninės apimtys arba kojų ilgis jau ne taip aktualu.

Tai reiškia, kad atėjo visokiausių kūno priežiūros priemonių “žvaigždžių valanda”.

Likę be dėmesio

Moteris maudosi

Maždaug prieš dešimt metų mūsų žinios apie kūno priežiūros priemones buvo ribotos, mes žinojome dušo žele arba kosmetinį pienelį. Juos paprastai gaudavome dovanų, kaip priedą prie kvepalų, naudojome iškilmingomis progomis, o sunaudojus nė negalvojome vėl pirkti. Viskas ne tik dėl didelės kainos: be mėgiamo, bet greitai išgaruojančio aromato, šių priemonių kokybė paprastai nebuvo labai gera. Deja, deja, dušo žele silpnai putojo ir blogai valė odą, o pienelis kūnui dažnai buvo lipnus ir nekaip įsigerdavo.

Tuo metu kvepalai likdavo neišsenkančiu palaimos šaltiniu, prie kurio mes su džiaugsmu puldavome kiekvieną dieną. Daugybė naujovių, kas mėnesį atsirandančių parduotuvių lentynose, kiekvienai moteriai leido susirinkti nedidelę mėgstamų aromatų kolekciją ir juos keisti priklausomai nuo nuotaikos, drabužių arba metų laiko. Vonioje, kaip ir anksčiau, viskas likdavo asketiška: įprastinė žele dušui, drėkinamasis pienelis ir neutralaus kvapo dezodorantas.

Moteris rožių vonioje

Tokia diskriminacija ne prie širdies buvo parfumeriams, todėl, susivieniję su kosmetologais, jie iškėlė sau užduotį sukurti priemones, kurios padėtų puikiai prižiūrėti odą, išlaikyti tvirtesnį kvepalų aromatą, o naudojimasis šiais preparatais būtų tikra palaima. Juk vis augantis gyvenimo ritmas, nuolatinis laiko trūkumas ir stresai, kaip niekada anksčiau, privertė mus vertinti nedidelius, gyvenimo teikiamus malonumus. O kas gali būti maloniau už mėgiamą aromatą, įsigeriančią tekstūrą ir, svarbiausia, greitą ir akivaizdų rezultatą.

Svajonės išsipildė

Moteris vonioje

Naujausių technologijų dėka pavyko sukurti parfumuotas priemones, kurių kvapas beveik nesiskiria nuo tualetinio vandens aromato. Šių preparatų tvirtumas taip pat maloniai stebina: aromatinių medžiagų tam tikrose formulėse kiekis siekia 7, kartais 8 % (anksčiau panaši koncentracija buvo tik spirituotoje parfumerijoje).

Maža to, kiekvienai priemonei sukuriama sava aromato formulė, priklausanti nuo preparato sudėties. Taip dušo žele išgautas kvapas iš esmės skirsis, sakykim, nuo to paties proceso kremui arba pieneliui. Kitaip tariant, skirtingos aromatinės medžiagos nevienodai sąveikauja su kitais preparato komponentais (riebalais, drėkintojais, plaunančiomis substancijomis).

Moters kojos

Pageidaujamam aromatui išgauti formulių sudėtį reikia rimtai koreguoti, kas iš tiesų yra titaniškas darbas. Susumavus galima įtikinamai pareikšti, kad šiandien išleidžiamos kūno priežiūros priemonės pagal savo parfumerines charakteristikas nenusileidžia tualetiniam vandeniui, kurio aromatinė koncentracija 12 %. O suderinus dušo žele, aromatizuotą pienelį ir pudrą, rezultatas pranoks visus lūkesčius. Tvirtas, neįkyrus aromatas lygiomis dalimis gaubs kūną, sukurdamas nepakartojamą aurą.

Geografiniai pomėgiai

Moteris

Centrinėje ir Pietų Europoje (Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje) tradiciškai populiarūs kvepalai ir tualetinis vanduo, o parfumuotų priemonių kūnui apyvarta sudaro ne daugiau, kaip 10% rinkos.

Anglosaksų pasaulyje pomėgiai pasiskirsto kiek kitaip: čia aromatinės pirties linijos atkreipia 20% pirkėjų dėmesį, o JAV šis rodiklis siekia 30%. Rusijoje prieš kelis metus parfumuotomis priemonėmis kūnui domėjosi tik 3-5% parfumerijos pirkėjų, tačiau šiandien šis rodiklis išaugo beveik du kartus. Iš principo, priemonių kūnui paklausa padidėjo visame pasaulyje. Tai paaiškina technologijų išsivystymas, naujų efektyvių formulių atsiradimas ir išpuoselėto kūno mada.

Bus tęsinys

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Ruošiamės bėgimo varžyboms: 3 pagrindiniai bėgimo tipai

Kaip pasiruošti bėgimo varžyboms? Tiesiog bėgti ir tiek? Pradžioje kelis kilometrus, vėliau dešimt, dar vėliau kelias dešimtis… Pasirodo ruošiantis ilgų distancijų varžyboms net ir bėgti galima (ir reikia) skirtingai.

Pasitikrinkite, ko trūksta jūsų organizmui (18)

Atsižvelgiant į tai, ką valgote dažniausiai, galima nesunkiai pasakyti, ko trūksta jūsų organizmui.

A. Pauliukevičius paaiškino, kodėl lieknėjantiems svarbu valgyti kas tris valandas (140)

Ne paslaptis, kad nuo sveikatos priklauso darbingumas, o su juo ir profesinė sėkmė, emocinė sveikata ir net asmeninė laimė. O sveikata, pasak kultūristo, trenerio ir rašytojo Andriaus Pauliukevičiaus, labiausiai priklauso nuo mitybos.

Ar praėjusio sezono medus blogesnis už šviežią? (6)

Kai kurie bitininkai pardavinėja praėjusio sezono medų, atlieka tam tikrus triukus, tačiau, nors skiriasi medaus išvaizda, produktas nuo to nėra blogesnis.

Mokslininkė patarė, kokias vaistažoles geriausia rinkti

VDU Botanikos sodo kolekcijose gausiai žydi vaistažolės ir prieskoniniai augalai. Mokslininkai sako, kad jų gausu ir pievose, o vidurvasarį augalai sukaupia daugybę biologiškai veiklių medžiagų, todėl pataria šiuo metu žydinčių vaistažolių susirinkti žiemai.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.