Dar vienas kovos su celiulitu planas

 (7)
Norite greitesnių rezultatų? Daktaras Wescott rekomenduoja praplėsti 3 dienų celiulito panaikinimo treniruotę iki 40 minučių trukmės, į ją įtraukiant daugiau kardio ir jėgos pratimų.
Aerobiniai pratimai – apšilkite kaip paprastoje programoje. Tuomet padidinkite aukšto intensyvumo kardio - vaskuliarinį darbą nuo 8 iki 18 minučių. Greitį iki sustojimo lėtinkite 2 minutes.

Viso kūno tonizavimas – prie savo kasdieninių pratimų pridėkite dar penkis pratimus su papildomais raumenų tempimo pratimais. Taip priauginsite daugiau raumenų audinio, sudeginsite daugiau kalorijų ir greičiau sulieknėsite.

Celiulito panaikinimo papildomo plano pratimai

Sukimasis ant kamuolio

1b pratimas

Atsisėskite ant pratimams skirto kamuolio taip, kad pėdos remtųsi į grindis, o keliai būtų pečių plotyje. Atsilenkite atgal (kamuolys šiek tiek pariedės į priekį) taip, kad jūsų užpakalis ir nugaros apačia spaustų kamuolį. Sutraukite savo pilvo raumenis, keletą centimetrų pakelkite savo pečius. Keletą sekundžių išbūkite tokioje padėtyje ir sugrįžkite į pradinę padėtį.

2a pratimas

Kamuolio tempimas: pradėkite tokioje pat padėtyje kaip ir sukimosi ant kamuolio pratimo metu. Rankas padėkite už galvos ir atpalaiduokite visą kūną, kad jis tarsi apgaubtų kamuolį. Tempimą turėtumėte jausti nugaros srityje ties pažastimis.

Krūtinės kėlimas

2b pratimas

Atsigulkite ant grindų veidu į grindis ir rankas padėkite po smakru. Maždaug 12-15 centimetrų nuo grindų atkelkite savo galvą, krūtinę ir rankas. Pabūkite tokioje padėtyje kelias sekundes ir sugrįžkite į pradinę padėtį.

3a pratimas

Tempimas spaudžiant kelius: atsigulkite ant grindų ant nugaros, rankomis apkabinkite savo kelius ir priglauskite juos prie krūtinės (rankas laikykite už šlaunų) ir lėtai pakelkite galvą link kelių.

Krūtinės presas

3b pratimas

Gulėdama ant grindų, laikykite svarmenis už galų taip, kad jie būtų šiek tiek virš krūtinės; jūsų alkūnės turėtų būti atsikišusios. Stumkite svarmenis į viršų ištiesdama rankas. Palaikykite ir nuleiskite.

4a pratimas

Tempimas lenkiant krūtinę: rankas padėkite ant stalo ir pasilenkite ties klubais. Lėtai nuleiskite galvą tarp rankų taip, kad jūsų krūtinė būtų lygiagrečioje grindims padėtyje.

Irklavimas sėdint

4b pratimas

Atsisėskite ant grindų taip, kad jūsų nugara būtų tiesi, kojos ištiestos į priekį, o keliai šiek tiek sulenkti. Ties pėdų skliautais suriškite pratimams skirtą juostą. Galus laikykite rankose, delnus atsukite vieną į kitą. Rankos turi būti atpalaiduotos, o juosta – įtempta, tačiau nestipriai. Suglauskite mentes ir patraukite rankas atgal, kol jos atsidurs padėtyje sulenktos 90 laipsnių kampu, o viršutinė rankos dalis bus priglausta prie šonų. Pabūkite keletą sekundžių tokioje padėtyje ir sugrįžkite į pradinę.

5a pratimas

Viršutinės nugaros dalies tempimas: abi rankas ištieskite prieš save ir suglauskite rankų pirštų galiukus. Spausdama delnus išrieskite nugarą.

Pečių presas

5b pratimas

Paimkite į rankas svarmenis, pakelkite juos iki pečių lygio, o delnus atsukite į vidų. Suspauskite svarmenis tiesiai sau virš galvos. Palaikykite ir sugrįžkite į pradinę padėtį.

Pečių raumenų tempimas: kaire ranka sugriebkite savo dešinę alkūnę ir dešinę ranką patraukite link krūtinės. Pečius laikykite nuleistus. Sukeiskite rankas vietomis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Gera naujiena mėsėdžiams – sveiki užkandžiai

Moksliniai tyrimai rodo, kad lietuviai – mėsos mėgėjų tauta. Sveikos gyvensenos specialistas Artūras Sujeta teigia, kad saikingas mėsos produktų vartojimas, neapleidžiant kitų svarbių mitybos elementų, gali būti naudingas, ypač mėgstantiems užkandžiauti vakarais, ir pabrėžia, kad svarbiausia pasirinkti kokybišką produkciją, kuri padėtų išsaugoti tiek gerą savijautą, tiek fizinę formą.

Kaip suvaldyti pavasarinį rožinės paūmėjimą (12)

Atbudus gamtai norisi gaudyti kiekvieną šiltesnį saulės spindulį, tačiau turintiems jautrią kapiliarinę odą žmonėms ypač rekomenduojama pasisaugoti. Aštri saulė – vienas rožinės paūmėjimą sukeliančių veiksnių.

Žinomos moterys atvirai papasakojo, kaip kovoja su antsvoriu (21)

Nors kartais gali atrodyti kitaip, svorio metimas – nelengva užduotis kiekvienam, net ir įspūdingus turtus susikrovusioms Holivudo žvaigždėms.

Ar žinote, kodėl prieš valgant riešutus patariama išmirkyti vandenyje? (17)

Egzistuoja tam tikrų maisto produktų (omarai, mangai, žuvis ir pan.), kuriuos reikia ruošti ir tiekti pagal tam tikras taisykles. Kiti produktai nereikalauja didesnių žinių ir juos paruošite daug paprasčiau.

Ką tuoj pat turėtumėte išmesti iš savo kosmetinės (1)

Balandis yra įvardijamas kaip švaros mėnuo, kviečiantis tvarkyti aplinką, namus, spintas ir visa kita, kas mus supa aplink. Dažniausiai esame įpratę susitvarkyti tai, kas iš pirmo žvilgsnio krinta į akis. Tačiau retas paprieštarautų, jog kuo smulkesni ir akivaizdžiai nematomi daiktai, tuo rečiau skiriame dėmesio jų tvarkos palaikymui.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.