"Afroditė - 2000" - kas naujo?

 (3)
Spalio 5 - 8 dienomis Vilniaus Sporto rūmuose šurmuliavo paroda "Afroditė - 2000". Nedidukė, surinkusi vos po keletą drabužių bei papuošalų stendų ir šiek tiek daugiau - kosmetikos. Savo produkciją parodoje pristatė kosmetikos firmos "Mary Kay", "Saulės centras", "Baltora", drabužius - "Stilius", retai Vilniuje sutinkama "Tulpė" ir kt..
Gražmena
"Mary Kay" pristatė platų spektrą kosmetikos - nuo odos priežiūros priemonių iki dekoratyvinės kosmetikos. Šios firmos atstovai siūlo savo paslaugas Vilniuje ir Kaune - konsultuoja, išmoko naudotis jų kosmetika.

"Saulės centro" salonas pristatė prancūzų firmos "Darphin" profesionaliąją ir skirtą paprastam vartotojui kosmetiką.

"Baltoros" stende puikavosi taip pat profesionali kosmetika iš Prancūzijos - "M 120". Tai ne tik valomosios odos priemonės, kaukės, losjonai, tačiau ir odą stangrinančios priemonės bei liekninantys kremai. Be šios kosmetikos, dar buvo siūlomos vokiškos "Seba med" odos priežiūros priemonės, prancūzų firmos "Netline" depiliacinės priemonės ir "Biovisol" nagų priežiūros priemonės su ypatingu - audinių aliejumi.

Viename stende radome platų pasirinkimą populiarios pas mus Izraelio firmos "Daor" kosmetikos su negyvosios jūros druska. Ją pristatė generalinis minėto gamintojo atstovas Lietuvoje "Olga ir Olga".

Šalia kosmetikos puikavosi stendas su prabangiais moteriškais apatiniais. Tai firmos "Coemi" gaminiai, kuriais žadama prekiauti jau šį mėnesį atsidarysiančioje parduotuvėje Trakų g. Vilniuje.

Nudžiugome radę Panevėžio "Tulpės" stendą, kurios produkciją Vilniuje rasti gana sunku. Šį kartą panevėžiečiai atvežė ir savo neprilygstamų lininių staltiesių ir staltiesėlių, ir įvairių mezginių ne tik moterims, bet ir vyrams. Pristatyta naujovė - šilkinio ir lininio siūlo moteriški megztiniai, kuriems šilkas gabenamas iš Kinijos, čia apdirbamas ir maišomas su vietinės kilmės lininiais siūlais. Rezultatas - nepamainomas drabužis vasarai, kurio išvaizda nenusileido jo praktiškumui.

Besidairant akį pritraukė įstabaus grožio ryškiaspalviai rankų darbo drabužiai - tai kauniečių salono "Skiaučių menas" gaminiai. Nepaprastai originalūs, pilni šiltos energijos ir žaismingi. Tokį rūbą apsivilkę, tikrai išsiskirsite iš minios. Šių drabužėlių buvo ir vaikiškų, ir moteriškų.

Iš papuošalus demonstruojančių stendų išsiskyrė šiauliečių "Gražmena". Čia radome papuošalus iš akmenukų, derinamus su sidabru ir žalvariu. Nors sukurti to paties juvelyro (kurio pavardės, deja, mums nenorėjo pasakyti), kiekvienas alsavo vis kita nuotaika.

Taigi, paroda nedidelė, tačiau besidomintys galėjo šį tą atrasti. Tikėkimės, kitąmet ji bus didesnė ir labiau išreklamuota.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata
"Afroditė - 2000"
Atlanta
Sonata Bylaitė ir Vitalis_1
Tulpė 1
Tulpė
Saulės centras
Coemi
Gražmena 1
Baltora

Grožis ir sveikata

Kalorija – ne žvirblis: apie emocijas, kurias raminame maistu

Šiuolaikinis gyvenimo ritmas – kietas riešutėlis. Karjera, darbas, namai, buitis, šeima, socialinis gyvenimas – visa tai skatina įsijausti į „žmogaus orkestro“ vaidmenį. Juk kasdien stengiamės būti geresniais nei vakar bei paroje turėti 25 valandas, o ką jau kalbėti apie stresą, kuris it šešėlis lydi beveik kiekviename žingsnyje.

Kodėl peršalus neverta gerti arbatos su citrina? (27)

Pačios populiariausios „namudinės“ kovos su peršalimo ligomis priemonės dažnai yra ir pačios neveiksmingiausios.

Didžiausios grožio klaidos žiemą, kurias darome kiekvienas

Net ir nuoširdžiai besirūpindami savo išvaizda, kartais darome klaidų. Žiemą ypač svarbu odą bei plaukus prižiūrėti taisyklingai, nes netinkamos priemonės ir būdai gali ilgam pabloginti jų būklę.

Kodėl sveikatai naudingesni pernokę bananai (52)

Sveiko gyvenimo būdo šalininkai liaupsina naudingąsias bananų savybes. Bananais galima skaninti tirštuosius kokteilius, baltymų kokteilius arba valgyti juos vienus, nes jie gerai numalšina kankinančius alkio priepuolius. Tačiau mes kažkodėl išmetame bananus, vos tik ant žievelės pastebėję juodas dėmes. Ir visai be reikalo.

Žiemą ant dviračio: kaip apsaugoti save ir transporto priemonę (3)

Nors tradiciškai su pirmuoju sniegu baigiasi ir dviratininkų sezonas, tačiau besikeičiantis klimatas, didmiesčius kankinančios spūsčių problemos, tobulėjančios technologijos dviračių entuziastus skatina likti ištikimiems savo pomėgiui ir šaltuoju periodu, sakoma pranešime spaudai.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.