Sugedusi degalinės švieslentė šiurpina vairuotojus

 (15)
Nuo Kupiškio Panevėžio link, pro Paliūniškio kaime esančią degalinę „Aivera“ važiuojantys vairuotojai nevalingai nuspaudžia stabdžių pedalą ir išpučia akis. Juos šokiruoja degalinės švieslentėje įrašyta A95 markės benzino kaina – 8,60 Lt.
Paliūniškio kaimo degalinė „Aivera“
© "Sekundė"

„Nejaugi šitiek pabrango“,–griebiasi už galvų vairuotojai.

Degalinės darbuotojai sako, kad benzinas nepabrango. A95 markės benzino litras kainuoja 3,60 Lt. Švieslentė esą kartas nuo karto genda ir rodo neteisingą kainą. Tiesa, tik iš vienos, Kupiškio pusės. Važiuojantieji nuo Panevėžio mato teisingą kainą.

Degalinės darbuotojai nemano, kad tai antireklama degalinei. Pasak jų, dargi atvirkščiai. Mat kai kurie smalsumo vedami vairuotojai specialiai užsuka pasiteirauti, ar iš tiesų kuras toks brangus.

Nuraminti, kad tai klaida, pilasi benzino arba ką nors nusiperka iš degalinės parduotuvės. „Aiveros“ darbuotojai sutiko, kad vairuotojai neturi būti klaidinami. Jie sakė apie švieslentės gedimą informavę degalinės savininką.

'Sekundė“
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

„BMW M dienoms“ į Lietuvą atgabeno aštuonis išskirtinius automobilius (10)

Kačerginės Nemuno žiede nuo trečiadienio rinkosi BMW prekės ženklui neabejingi vairuotojai ir norintys jais tapti. Čia vyko analogų Lietuvoje neturintis renginys, kurio metu „BMW M“ serijos gerbėjai galėjo patirti unikalų „BMW M3“ ir „BMW M4“ automobilių teikiamą vairavimo malonumą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skraidantis automobilis „SureFly“: norint jį pilotuoti, nereikia piloto licencijos (1)

Skraidančio automobilio „SureFly“ kūrėjai įsitikinę, kad jau po kurio laiko šis mažylis negrįžtamai pakeis asmeninio transporto sektorių. Dvivietis skraidantis aparatas, pilnai apsirūpinus energijos ištekliais, gali įveikti iki 100 kilometrų atstumą.

Paprastas sprendimas išsprendė didelę Kauno dviratininkų problemą (6)

Dviratininkų galvos skausmą, kaip nuo Jonavos gatvėje įsikūrusio Kauno kempingo nusigauti į Kleboniškio mišką, išsprendė nauja jungtis. 400 metrų ilgio asfaltuotas takas pakeitė iki tol krūmokšniais apaugusį nesvetingą šaligatvį, o dviratininkų saugumą užtikrina netoli tilto įrengta saugi perėja su įspėjamaisiais ženklais, rašoma savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Aiškinosi, ar Europos vairuotojai pasiruošę persėsti į savivaldžius automobilius (3)

Sparčiai tobulėjančios technologijos suteiks galimybę įlipti į automobilį, nustatyti kryptį ir atsipalaiduoti, nes automobilis vairuoja pats. Tai gali būti ateities mobilumas, kurį užtikrins autonominės transporto priemonės, todėl „Goodyear“ jau dabar padeda vairuotojams, mąstantiems apie rytdienos kelius, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Amerikietis parduoda vietą eilėje naujai „Teslai“ įsigyti (3)

„eBay“ atsirado skelbimas, kad parduodama vieta eilėje naujam elektromobiliui „Tesla Model 3“ įsigyti. Pirkėjas galės susikomplektuoti automobilį pagal savo skonį, kadangi šio modelio gamyba dar nepradėta, praneša motor.ru.
Facebook draugai