Italas vairuotojas per 11 min. nusižengė 15 kartų

 (22)
Italas vairuotojas Šveicarijoje pasiekė neįprastą „rekordą“. Jis per 11 minučių kelių eismo taisykles (KET) pažeidė 15 kartų, rašo „The Daily Mail“.
© Corbis

Viskas prasidėjo nuo to, kad 47-erių italas prašvilpė pro policijos pareigūnus 160 km/val. greičiu, nors toje vietoje greitis yra ribojamas iki 100 km/val.

Policininkai puolė vytis pažeidėją ir skaičiuoti bėglio nusižengimus. Pareigūnų teigimu, kiti trys italo padaryti KET pažeidimai buvo tokie: jis nesilaikė saugaus atstumo nuo priešais važiuojančių automobilių, važiavo per arti kelkraščio ir kirto ištisinę liniją.

Italo nesustabdė nei kaukiančios policijos sirenos, nei užblokuotas kelias, nei degantis raudonas šviesoforo signalas. Taip bėglys į savo sąskaitą įsirašė dar tris KET pažeidimus.

Paskui vairuotojas važiavo St.Galleno autostrada 130 km/val. greičiu, nors ten greitis dėl vykdomų kelio darbų ribojamas iki 80 km/val. Taip buvo pažeistos dar 3 taisyklės dėl viršyto greičio, sukelto pavojaus darbininkų gyvybei bei neatsakingo vairavimo. 11-as pažeidimas buvo važiavimas kelkraščiu.

Kai užblokavus kelią galiausiai italas sustojo, buvo nustatyta, kad jis yra apsvaigęs nuo narkotikų, kad vairavo neatsargiai ir kad vairuodamas naudojosi mobiliuoju telefonu. Taip per 11 minučių gaudynes bėglys iš viso nusižengė 15 kartų.

„Jis atgaus vairuotojo pažymėjimą, kai Halio kometa dar kartą pasirodys“, – sakė St.Galleno policijos pareigūnas.

Panašu, kad jeigu rekordininkas-kelių erelis dar norės sėsti prie vairo, jam teks rasti ilgaamžiškumo receptą. Halio kometa yra viena žymiausių periodinių kometų, kuri pasirodo kas 76 metus. Paskutinį kartą ji pasirodė 1986 m., o kitą kartą bus matoma 2061 m.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

„BMW M dienoms“ į Lietuvą atgabeno aštuonis išskirtinius automobilius (10)

Kačerginės Nemuno žiede nuo trečiadienio rinkosi BMW prekės ženklui neabejingi vairuotojai ir norintys jais tapti. Čia vyko analogų Lietuvoje neturintis renginys, kurio metu „BMW M“ serijos gerbėjai galėjo patirti unikalų „BMW M3“ ir „BMW M4“ automobilių teikiamą vairavimo malonumą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skraidantis automobilis „SureFly“: norint jį pilotuoti, nereikia piloto licencijos (1)

Skraidančio automobilio „SureFly“ kūrėjai įsitikinę, kad jau po kurio laiko šis mažylis negrįžtamai pakeis asmeninio transporto sektorių. Dvivietis skraidantis aparatas, pilnai apsirūpinus energijos ištekliais, gali įveikti iki 100 kilometrų atstumą.

Paprastas sprendimas išsprendė didelę Kauno dviratininkų problemą (6)

Dviratininkų galvos skausmą, kaip nuo Jonavos gatvėje įsikūrusio Kauno kempingo nusigauti į Kleboniškio mišką, išsprendė nauja jungtis. 400 metrų ilgio asfaltuotas takas pakeitė iki tol krūmokšniais apaugusį nesvetingą šaligatvį, o dviratininkų saugumą užtikrina netoli tilto įrengta saugi perėja su įspėjamaisiais ženklais, rašoma savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Aiškinosi, ar Europos vairuotojai pasiruošę persėsti į savivaldžius automobilius (3)

Sparčiai tobulėjančios technologijos suteiks galimybę įlipti į automobilį, nustatyti kryptį ir atsipalaiduoti, nes automobilis vairuoja pats. Tai gali būti ateities mobilumas, kurį užtikrins autonominės transporto priemonės, todėl „Goodyear“ jau dabar padeda vairuotojams, mąstantiems apie rytdienos kelius, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Amerikietis parduoda vietą eilėje naujai „Teslai“ įsigyti (3)

„eBay“ atsirado skelbimas, kad parduodama vieta eilėje naujam elektromobiliui „Tesla Model 3“ įsigyti. Pirkėjas galės susikomplektuoti automobilį pagal savo skonį, kadangi šio modelio gamyba dar nepradėta, praneša motor.ru.
Facebook draugai