„Volkswagen“ ir „Audi“ atstovai Lietuvoje turės bendrą pavadinimą

 (11)
„Møller Auto Vilnius“ – taip nuo šiol vadinsis „Volkswagen“ ir „Audi“ atstovai dirbantys šalies sostinėje. Abiejų markių atstovybes Lietuvoje ir kitose šalyse valdantis Norvegijos koncernas „MøllerGroup“ nusprendė suvienodinti valdomų atstovybių pavadinimus.
Møller Auto Vilnius
© DELFI (T.Markevičiaus nuotr.)

„Volkswagen“ atstovės vardas Alytuje taip pat tapo „Møller Auto Alytus“. Norvegai vienodinti automobilių pardavimo atstovų grandinę pradėjo dar 2006 m., o šį rugsėjį eilė keisti pavadinimą atėjo Lietuvoje ir Latvijoje valdomoms atstovybėms.

„Norint automobilių versle dirbti produktyviai, itin svarbus yra pasitikėjimas tarp partnerių. Mes liekame ištikimi „Volkswagen AG“ koncernui, o atstovybių pavadinimų suvienodinimas įvairiose šalyse dirbantiems kolegoms leis geriau suprasti, kad jie priklauso vienai didelei kompanijai“, – spaudos konferencijoje sakė „Møller Baltikum AS“ valdybos pirmininkas Bentas M.Haugenas.

Jis patvirtino, kad nuo šiol „Møller Auto Vilnius“ junginiui priklausantis „Vilniaus „Volkswagen“ centras“ bei „Audi“ atstovų bendrovė „Keturi žiedai“ ir toliau dirbs atskirai, tad jokių esminių pokyčių bendrovėse nenusimato. B.M.Haugenas nenorėjo įvardyti, ar artimiausiu metu „MøllerGroup“ Lietuvoje planuoja plėsti atstovybių tinklą.

Spaudos konferencijoje paskelbta apie dar vieną naujieną „Keturių žiedų“ bendrovėje – nuo trečiadienio jos vadove tapo Laima Gatelienė, prieš tai ėjusi „Vilniaus „Volkswagen“ centro“ generalinio direktoriaus pavaduotojos pareigas, o šioje bendrovėje iš viso dirbo 17 metų. O „Møller Auto Vilnius” junginiui vadovaus Linas Karlavičius.

„MøllerGroup“ veikla apima 4 sritis: automobilių importas į Norvegiją ir Baltijos šalis; prekyba Norvegijoje, Švedijoje ir Baltijos šalyse; automobilių lizingas Norvegijoje bei nekilnojamo turto valdymas. 2008 m. „MøllerGroup“ apyvarta buvo 2 mlrd. JAV dolerių.

Lietuvoje „MøllerGroup“ dirba nuo 1997 m., kai įsigijo dalį įmonės „Eva“, kuri tuo metu buvo „Volkswagen“ ir „Audi“ importuotoju Lietuvoje. O 2005 m.norvegai tapo „Volkswagen“ importuotoju trijose Baltijos šalyse.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Daimler“ pirmąjį ketvirtį tikisi rekordinių „Mercedes-Benz“ automobilių pardavimų

Vokietijos automobilių gamintoja „Daimler“ trečiadienį pranešė, kad pirmąjį šių metų ketvirtį padalinio „Mercedes-Benz Cars“ automobilių pardavimai turėtų būti rekordiniai, skelbia naujienų agentūra „Reuters“.

Elektromobilių entuziastas įsitikinęs: Lietuvai prireiks atominės elektrinės (14)

Elektra varomos transporto priemonės Lietuvoje populiarėja ganėtinai dideliais žingsniais: elektromobilių registracijų skaičius šalyje kasmet padvigubėja. Nors bendras jų skaičius nėra didelis, tačiau augimo tempai džiugina ir demonstruoja, jog žmonės pradeda vertinti šių transporto priemonių suteikiamus privalumus ir patys skleidžia „elektromobilių virusą“ tarp draugų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Ford“ žinia apie 1,2 mlrd. dolerių investicijas iššaukė D. Trumpo reakciją „Twitter“ paskyroje (11)

JAV automobilių gamintoja „Ford“ pranešė skirsianti 1,2 mlrd. JAV dolerių trijų gamybos įmonių Mičigano valstijoje modernizavimui, informuoja BBC.

„Volvo“ gamykloje kilo gaisras, evakuota apie 150 žmonių (1)

Apie 150 žmonių buvo evakuota antradienį dėl gaisro „Volvo“ gamykloje Geteborgo mieste Švedijos vakaruose, praneša televizijos kanalas SVT.

Laikini nesklandumai: stabdoma dviejų „Audi“ modelių gamyba (1)

Iki ketvirtadienio „Audi“ gamykloje Ingolštate laikinai sustabdyta A4 ir A5 modelių gamyba. Taip nutiko po gaisro tiekėjo fabrike pristigus detalių, skelbia europe.autonews.com.
Facebook draugai