„Volkswagen“ ir „Audi“ atstovai Lietuvoje turės bendrą pavadinimą

 (11)
„Møller Auto Vilnius“ – taip nuo šiol vadinsis „Volkswagen“ ir „Audi“ atstovai dirbantys šalies sostinėje. Abiejų markių atstovybes Lietuvoje ir kitose šalyse valdantis Norvegijos koncernas „MøllerGroup“ nusprendė suvienodinti valdomų atstovybių pavadinimus.
Møller Auto Vilnius
© DELFI (T.Markevičiaus nuotr.)

„Volkswagen“ atstovės vardas Alytuje taip pat tapo „Møller Auto Alytus“. Norvegai vienodinti automobilių pardavimo atstovų grandinę pradėjo dar 2006 m., o šį rugsėjį eilė keisti pavadinimą atėjo Lietuvoje ir Latvijoje valdomoms atstovybėms.

„Norint automobilių versle dirbti produktyviai, itin svarbus yra pasitikėjimas tarp partnerių. Mes liekame ištikimi „Volkswagen AG“ koncernui, o atstovybių pavadinimų suvienodinimas įvairiose šalyse dirbantiems kolegoms leis geriau suprasti, kad jie priklauso vienai didelei kompanijai“, – spaudos konferencijoje sakė „Møller Baltikum AS“ valdybos pirmininkas Bentas M.Haugenas.

Jis patvirtino, kad nuo šiol „Møller Auto Vilnius“ junginiui priklausantis „Vilniaus „Volkswagen“ centras“ bei „Audi“ atstovų bendrovė „Keturi žiedai“ ir toliau dirbs atskirai, tad jokių esminių pokyčių bendrovėse nenusimato. B.M.Haugenas nenorėjo įvardyti, ar artimiausiu metu „MøllerGroup“ Lietuvoje planuoja plėsti atstovybių tinklą.

Spaudos konferencijoje paskelbta apie dar vieną naujieną „Keturių žiedų“ bendrovėje – nuo trečiadienio jos vadove tapo Laima Gatelienė, prieš tai ėjusi „Vilniaus „Volkswagen“ centro“ generalinio direktoriaus pavaduotojos pareigas, o šioje bendrovėje iš viso dirbo 17 metų. O „Møller Auto Vilnius” junginiui vadovaus Linas Karlavičius.

„MøllerGroup“ veikla apima 4 sritis: automobilių importas į Norvegiją ir Baltijos šalis; prekyba Norvegijoje, Švedijoje ir Baltijos šalyse; automobilių lizingas Norvegijoje bei nekilnojamo turto valdymas. 2008 m. „MøllerGroup“ apyvarta buvo 2 mlrd. JAV dolerių.

Lietuvoje „MøllerGroup“ dirba nuo 1997 m., kai įsigijo dalį įmonės „Eva“, kuri tuo metu buvo „Volkswagen“ ir „Audi“ importuotoju Lietuvoje. O 2005 m.norvegai tapo „Volkswagen“ importuotoju trijose Baltijos šalyse.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Fizinė ir virtuali simuliacija – reikalinga kombinacija autonominių automobilių kūrime

Vystydami savivaldžių automobilių sistemas, „Groupe Renault“ specialistai derina ekstensyvias virtualios simuliacijos bandymų sesijas su fizinėmis automobilių testų programomis. „Renault“ koncernas puoselėja planus tapti pirmuoju automobilių gamintoju, iki 2020-ųjų metų galinčiu pasiūlyti iš dalies autonominę vairavimo sistemą, nereikalaujančią iš vairuotojo stebėti kelią ar laikyti rankomis vairą važiuojant tam tikruose sankcionuotuose bendrojo naudojimo kelių ruožuose, ir dirba prie savivaldžių sistemų diegimo savo modelių gamoje.

BMW neigia dalyvavęs karteliniame susitarime (1)

Vokietijos automobilių gamintoja „Bayerische Motoren Werke AG“ (BMW) kategoriškai neigia pranešimus žiniasklaidoje dėl savo tariamo dalyvavimo karteliniame automobilių gamintojų susitarime.

Kas 9-as į šalį įvežamas automobilis turės būti sunaikintas (31)

Nuo šių metų liepos 3 d. Lietuvos muitinei patikrinus apie 1,3 tūkst. naudotų automobilių, iš jų, pirminiais duomenimis, 149 – arba 11 proc. – pripažinti atliekomis. Tai reiškia, kad pastarieji į Lietuvą importuoti automobiliai turi būti sunaikinti arba sutvarkyti kaip atliekos.

Amerikietiškų automobilių importuotojai šaukia SOS: mūsų verslas žlugdomas (384)

Daužtų automobilių, atgabentų iš JAV, remontu užsiimantys verslininkai šaukia SOS. Liepą daugelis tokių automobilių pradėti vertinti kaip atliekos ir jų nebegalima išvežti iš uosto. Taip esą žlugdomas jų verslas.

„Ford“ samdo uostymo ekspertus, kad įtiktų naujų automobilių kvapo nemėgstantiems kinams (4)

Vakarų Kinijoje esančioje laboratorijoje, kurioje pristatyta stiklinių buteliukų, stovi įvairiausi prietaisai, kompanija „Ford Motor“ pasitelkė dar vieną būdą pritraukti daugiau pirkėjų – uoslę.
Facebook draugai