„Volkswagen“ didina gamybos apimtis Rusijoje

 (22)
„Volkswagen Group“ paskelbė, kad Rusijoje esanti Kalugos gamykla pradeda dirbti pilnu tempu. Tikimasi, kad čia kasmet nuo konvejerių nuriedės apie 150 tūkst. vienetų mašinų.
V.Putinas kalba „Volkswagen“ renginyje
© Gamintojo nuotr.

Specialiai Rusijos rinkai skirti „Volkswagen“ koncerno automobiliai Kalugoje gaminami nuo 2007 m. Skelbiama, kad pernai čia buvo pagaminta 62 tūkst. mašinų.

„Rusija tapo viena pirmaujančių automobilių rinkų pasaulyje, todėl „Volkswagen Group“ nori būti patikimu partneriu šiai šaliai ir kartu kurti sėkmingą ateitį“, – sakė „Volkswagen AG“ vadovas Martinas Winterkornas.

Pranešime spaudai rašoma, kad „Volkswagen“ Kalugos gamykloje šiuo metu dirba 1,8 tūkst. darbuotojų, o 2010 m. jų skaičius išaugs iki 3 tūkst.

Vokiečiai į šią gamyklą investavo 570 mln. eurų (apie 1,9 mlrd. Lt). „Volkswagen“ automobiliai sudaro 6,6 proc. Rusijos rinkos dalį, t.y. dvigubai daugiau nei 2007 m., kai darba pradėjo Kalugos gamykla.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai