Vokietija iškėlė ultimatumą „General Motors“

 (12)
Vokietijos automobilių gamintojo „Opel“ pardavimo istorijoje – vis dar daugiau klausimų negu atsakymų.
Opel
© Corbis

Naujienų agentūra „Reuters“ skelbia, kad penktadienį Vokietijos ekonomikos ministras Karlas-Theodoras zu Guttenbergas amerikiečių koncernui „General Motors“ pareiškė, jog „esminio sprendimo“ tikisi sulaukti kitą savaitę.

Kalbėdamas ARD televizijai K.zu Guttenbergas sakė, kad amerikiečiai sulaukė pasiūlymų parduoti „Opel“ bendrovę, kuriuos belieka patvirtinti, tad JAV koncernui atėjo metas apsispręsti.

Belaukiant „General Motors“ sprendimo, Vokietijos vyriausybėje kyla vis didesnė sumaištis. Derybose dėl „Opel“ įsigijimo vokiečiai palaiko kanadiečių bendrovę „Magna“.

Tačiau „Reuters“ žiniomis, keli „General Motors“ vadovai nori išlaikyti „Opel“ savo rankose, o jeigu tai nepavyks – parduoti bendrovę pagrindiniam „Magna“ konkurentui, belgų investicinei grupei RHJ.

K.ze Guttenbergas dar kartą patvirtino, kad Vokietijos vyriausybė nesitiki, jog „Opel“ liks „General Motors“ rankose ir laukia, kada bendrovė bus parduota vienam iš dviejų kandidatų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (10)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai