„Toyotai“ – kaltinimai nuplagijavus hibridines technologijas

 (22)
JAV bus pradėtas tyrimas dėl „Paice“ bendrovės skundo Japonijos automobilių gamintojui „Toyotai“. Amerikiečiai kaltina japonus nuplagijavus hibridinių variklių technologijas, skelbia „The International Herald Tribune“.
Toyota Prius
© Corbis

Floridoje įsikūrusi „Paice“ bendrovė teigia, kad trečios kartos „Prius“ ir „Lexus HS250h“ modeliai sukurti pagal jų užpatentuotą benzininio-elektros variklio technologiją.

„Paice“ nori uždrausti „Toyotos“ gaminamų hibridinių automobilių importą į JAV. Šios šalies prekybos komisija žada išnagrinėti skundą ir sprendimą paskelbti per 45 dienas. Japonijos bendrovės atstovai šios situacijos nekomentuoja.

„Paice“ pirmą skundą dėl „Toyotos“ hibridinių technologijų jau buvo pareiškę rugsėjį, tačiau tuomet „Toyota“ pareiškė, kad turi daugybę patentų, kurie padės apsiginti nuo pateiktų kaltinimų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (10)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai