Sunkmečiu vairuotojai nekreipia dėmesio į automobilių rūdis

 (26)
Automobilių kėbulus nuo korozijos apsaugančių meistrų poreikis šiemet gerokai sumenko, rašo „Kauno diena“.
© Corbis

Vienos sostinės bendrovės direktorius, chemijos mokslų daktaras ir knygos „Automobilių korozija“ bendraautoris Kęstutis Mikučionis patvirtino, kad ekonomikos sunkmetis privertė vairuotojus taupyti, nekreipiant dėmesio į rūdis.

„Daugelis vis dar nesupranta, kad automobilio apsauga nuo korozijos – tai ne išlaidos, o investicija į automobilį, padedanti išsaugoti jį ilgesnį laiką. Kaip žinia, dažnas lietuvis roges ruošia beveik sningant, tad ir pas mus pastebimas įprastas sezoninis klientų suaktyvėjimas, tačiau nėra ko slėpti – lyginant su praėjusiais keleriais metais, jų kone perpus mažiau“, – sakė K.Mikučionis.

Pašnekovas „Kauno dienai“ pasakojo apie neseniai surengtą akciją, per kurią darbų kainos visą mėnesį buvo sumažintos beveik perpus. Tuo metu klientų srautas padidėjo, o grįžus prie senų kainų, ir vėl atslūgo. Tai byloja tik viena – automobilių šeimininkų norus riboja finansinis nepriteklius.

Kovotojų su korozija paslaugų kainos priklauso nuo automobilio dydžio ir darbų sudėtingumo lygio, medžiagų sąnaudų. Pavyzdžiui, nedideliam automobiliui visas paslaugų kompleksas (suderintas ir patvirtintas automobilių gamintojų) atsieitų apie 700 litų, masyviam visureigiui tai gali kainuoti maždaug 1400 litų.

K.Mikučionis išvardijo, kad reiklesni priemonėms nuo rūdžių yra JAV gamintojo „Ford“, japonų gamybos „Mazda“ ir korėjietiški „Hyundai“, taip pat dažnais klientais vis dar tampa „Opel“ automobiliai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (12)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai