„Subaru Outback“ Kanadoje paskelbtas „Metų SUV automobiliu“

 (39)
Lietuvą jau pasiekęs naujasis „Subaru Outback“ pelnė dar vieną titulą – Kanados automobilių žurnalistų asociacija (AJAC) šį automobilį paskelbė 2010 m. „Metų SUV automobiliu“. Tarp padidinto pravažumo automobilių „Subaru“ modelis įveikė du pagrindinius konkurentus – „Chevrolet Equinox“ ir „Toyota Venza“, rašoma „Subaru“ atstovų internetinėje svetainėje.
Subaru Outback
© Gamintojo nuotr.

„Outback“ tęsia kovą dėl dar vieno titulo – 2010 m. CUV (Canadian Utility Vehicle), kurio laureatas bus paskelbtas 2010 m. vasarį, prieš prasidedant automobilių parodai Toronte.

„Naujasis „Outback“ gerina prekybos rekordus, o šis žurnalistų suteiktas titulas turėtų tik padidinti modelio populiarumą, – teigė „Subaru Canada“ vadovas Katsuhiro Yokoyama. Neseniai „Metų SUV“ titulą šiam modeliui suteikė amerikiečių žurnalas „Motor Trend“, o dabar – dar vienas garbingas įvertinimas, tik patvirtinantis, jog siūlome pirkėjams išties gerą automobilį“.

AJAC automobilius išbando tokiomis sąlygomis, kurios leidžia realiai įvertinti visas transporto priemonių savybes: nuo važiavimo prastais keliais ir greitkeliais iki saugumo sistemų veikimo ir talpumo.

Spalio viduryje „Subaru Outback“ nugalėjo JAV žurnalo „Motor Trend“ 2010 m. „Sportiškumo/ Funkcionalumo“ nominacijoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Pristatytas naujos kartos „BMW X3“ (3)

Pirmadienio pavakarę (Lietuvos laiku) tiesiogiai iš JAV, Pietų Karolinoje įsikūrusios Spartanburgo gamyklos, buvo pristatyta jau trečioji „BMW X3“ modelio karta. Pirmadienį didžiausioje BMW gamykloje pasaulyje pristatytas visureigis X3 – sėkmingiausias savo segmente, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vokietija prašo gamintojų atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių (8)

Vokietijos transporto ministerija ragina automobilių gamintojus atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių bei atnaujinti jų programinę įrangą, skelbia „Reuters“, remdamiesi savo šaltiniais.

D. Britanija užsibrėžė ambicingą tikslą automobilių pasaulyje investuos beveik milijardą (44)

Jungtinės Karalystės vyriausybė ketina investuoti daugiau nei 800 mln. svarų sterlingų (maždaug 907,3 mln. eurų) į naujų autonomiškų ir jokių teršalų į aplinką neišmetančių transporto priemonių technologijų kūrimą. Taip stengiamasi užtikrinti iš Europos Sąjungos žengiančios šalies ekonominę plėtrą.

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.
Facebook draugai