„Renault“ vadovas Baltijos šalyse: mūsų automobilių kokybė ženkliai pagerėjo

 (68)
Kelių markių automobiliais prekiaujančios „Sostenos“ salone – malonios permainos. Senasis „Renault“ autocentras buvo nugriautas, o buvusiojo vietoje per pusantrų metų iškilo moderniausias ir didžiausias šios markės salonas Baltijos šalyse.
Naujas Renault salonas Vilniuje
© Gamintojo nuotr.

Atidarymo proga surengtoje spaudos konferencijoje „Renault“ vadovas Baltijos šalims Januszas Chodyla apžvelgė ankstesnių metų rezultatus. Jis pripažino, kad 2003 m. buvo pasiekta riba, kai reikėjo imtis kardinalių priemonių gerinant „Renault“ mašinų kokybę.

„Iki 2003 m. „Renault“ automobiliai dažnai gesdavo, pasitaikydavo ir tokių gedimų, dėl kurių važiuoti automobiliu tapdavo neįmanoma. Be to, paslaugų kokybė, priklausomai nuo atstovybių, irgi skyrėsi, nemažai automobilių būdavo grąžinama“, – apie prieš 6 metus buvusią situaciją kalbėjo J.Chodyla.

Jo teigimu, 2003-2005 m. pavyko pagerinti prancūziškų mašinų kokybę, o 2005 m. pradėjus įgyvendinti programą „Plan Excellence Renault“, per ketverius metus buvo pradėti gaminti akivaizdžiai geresni automobiliai, kurių kokybė klientus nuvilia gerokai rečiau.

Pirmųjų naujos programos vaisių buvo sulaukta 2006 m., kai Vokietijos automobilininkų klubo ADAC mašinų gedimų statistikos ataskaitoje buvo pabrėžta, kad „Renault“ modelių patikimumas, lyginant su 2003 m., ženkliai išaugo. Be to, Europos 2006 m. automobiliu buvo išrinktas „Renault Clio III“ modelis.

Kiekvienais metais ADAC įvertina nemažiau kaip 10 tūkst. 1-6 metų senumo automobilių kokybę, kurie per metus buvo užregistruoti Vokietijoje.

Naujausiuose ADAC 2008 m. rezultatuose, pristatytuose 2009 m. balandžio mėn., visi „Renault“ automobiliai, t.y. „Twingo“, „Clio“, „Modus“, „Kangoo“, „Megane Scenic“, „Laguna“, gaminami nuo 2006 m., buvo apdovanoti žaliu ADAC žymėjimu, kuris reiškia patikimumo garantą.

„Renault Laguna“ pasirodė ypač gerai, nes buvo įvertinta antruoju numeriu tarp vienerių metų senumo automobilių (kartu su vokiškais automobiliais – „Audi A4“ ir „Mercedes-Benz" C klasė). Šis faktas patvirtina „Renault siekį tapti viena iš trijų geriausių automobilių gamintojų D segmente.

„Renault“ automobilių kokybė taip pat buvo įvertinta pasaulinio J. D. POWER instituto, atliekančio rinkos ir produktų tyrimus. 2008 m. ataskaitoje „Laguna“ buvo įvertinta pirmuoju numeriu aukštesnėje vidutinėje automobilių klasėje, aplenkdama „Toyota Prius“, „Honda Accord“ ir „Mazda 3“.

„Renault gerėjanti kokybė pastebėta ir pasaulinio automobilių gedimų tyrimų lyderio DEKRA koncerno. Ši institucija „Clio“ modelį įvertino kaip patikimiausią savo klasėje (0-50 tūkst. km ridos automobiliai).

Prekiaus ir naudotais automobilias

Prancūzijos automobilių gamintojo atstovų Lietuvoje teigimu, aukščiausius kokybės standartus atitinkančiame naujajame „Renault“ autosalone vienu metu galima eksponuoti pilną „Renault“ naujų automobilių gamą.

Šalia įrengta didelė klientų automobilių stovėjimo aikštelė, saugumą užtikrina plataus vaizdo stebėjimo kamerų tinklas, prie salono įrengtas erdvus bei patogus automobilių servisas.

Atverdama duris moderniausiam Baltijos šalyse „Renault“ salonui, „Sostena“ pateikia dar vieną naujieną atidarydama padalinį „Sostena plius“ – modernią kokybiškų naudotų automobilių prekybos sistemą su autosalonu.

Vilniuje atidaromas naujas autosalonas – antras „Sostenos“ plėtros etapas šiais metais. Balandžio mėnesį „Sostena“ atidarė naują automobilių saloną Panevėžyje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (10)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai