Nauja „Škoda“ – už 5 tūkst. eurų?

 (39)
„Volkswagen“ koncernui priklausanti „Škoda“ planuoja koncepcinio modelio „VW Up!“ pagrindu sukurti automobilį, kuris kainuos apie 5 tūkst. eurų (apie 17,2 tūkst. Lt).
Koncepcinis „Volkswagen Up!“
© Reuters/Scanpix

Vokietijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad Čekijos automobilių gamintojo modelis vadinsis „Joyster“, o rinkoje pasirodys 2010-iais, iš karto po „Up!” keturračio debiuto. Kitų šaltinių teigimu, rinkoje „Volkswagen Up!” turėtų pasirodyti 2011-ųjų pradžioje.

Kitas šiam koncernui priklausantis gamintojas „Seat“ turėjo tokių pat ketinimų, o „Up!” pagrindu sukurtas modelis turėjo pakeisti „Seat Arosa“ automobilį.

„Kol kas niekas nėra tiksliai žinoma, išskyrus tai, kad toks automobilis bus. O „Joyster“ pavadinimas atsirado prieš keletą metų, kai pristatėme koncepcinį modelį, tačiau tai nereiškia, kad naujojo modelio pavadinimas bus būtent toks“, – portalas „Autocar“ cituoja šaltinį „Škodos“ bendrovėje.

Kitas „Volkswagen“ koncernui priklausantis gamintojas „Audi“ dar anksčiau buvo patvirtinęs, kad 2014-iais planuoja sukurti elektromobilį, kuris greičiausiai bus pagamintas „Up!” pagrindu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volvo“ gamykloje kilo gaisras, evakuota apie 150 žmonių

Apie 150 žmonių buvo evakuota antradienį dėl gaisro „Volvo“ gamykloje Geteborgo mieste Švedijos vakaruose, praneša televizijos kanalas SVT.

Laikini nesklandumai: stabdoma dviejų „Audi“ modelių gamyba (1)

Iki ketvirtadienio „Audi“ gamykloje Ingolštate laikinai sustabdyta A4 ir A5 modelių gamyba. Taip nutiko po gaisro tiekėjo fabrike pristigus detalių, skelbia europe.autonews.com.

„Honda“ vizijoje – elektrinė automobilių ateitis ir autonomiškumas (1)

Tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje pristatyta „Honda Electric Vision“ strategija. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, pagal ją, iki 2025 metų du trečdaliai Europoje parduodamų „Honda“ modelių bus varomi elektra. Bendrovė taip pat žada iki 2020 metų serijiniuose modeliuose pradėti taikyti autonomiško vairavimo (self-driving) technologijas.

„Volkswagen T-Roc“ mes iššūkį „Nissan Juke“ (5)

Apie „Volkswagen T-Roc“ koncepciją oficialiai buvo pradėta kalbėti Ženevoje prieš trejus metus vykusioje parodoje, kurioje ir buvo pristatytas koncepcinis modelis. Nuo tada šio automobilio perspektyvos tapo viena iš labiausiai automobilių rinkos dalyvius dominančių temų.

Elektromobilių populiarėjimas kol kas nepakankamas naftos poreikio kritimui

Elektromobilių populiarėjimo įtaka naftos poreikiui artimiausius du dešimtmečius nebus tokia ženkli, kaip dabar priimta manyti, tvirtina „Facts Global Energy“ (FGE) ekspertai.
Facebook draugai