Nauja „Škoda“ – už 5 tūkst. eurų?

 (39)
„Volkswagen“ koncernui priklausanti „Škoda“ planuoja koncepcinio modelio „VW Up!“ pagrindu sukurti automobilį, kuris kainuos apie 5 tūkst. eurų (apie 17,2 tūkst. Lt).
Koncepcinis „Volkswagen Up!“
© Reuters/Scanpix

Vokietijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad Čekijos automobilių gamintojo modelis vadinsis „Joyster“, o rinkoje pasirodys 2010-iais, iš karto po „Up!” keturračio debiuto. Kitų šaltinių teigimu, rinkoje „Volkswagen Up!” turėtų pasirodyti 2011-ųjų pradžioje.

Kitas šiam koncernui priklausantis gamintojas „Seat“ turėjo tokių pat ketinimų, o „Up!” pagrindu sukurtas modelis turėjo pakeisti „Seat Arosa“ automobilį.

„Kol kas niekas nėra tiksliai žinoma, išskyrus tai, kad toks automobilis bus. O „Joyster“ pavadinimas atsirado prieš keletą metų, kai pristatėme koncepcinį modelį, tačiau tai nereiškia, kad naujojo modelio pavadinimas bus būtent toks“, – portalas „Autocar“ cituoja šaltinį „Škodos“ bendrovėje.

Kitas „Volkswagen“ koncernui priklausantis gamintojas „Audi“ dar anksčiau buvo patvirtinęs, kad 2014-iais planuoja sukurti elektromobilį, kuris greičiausiai bus pagamintas „Up!” pagrindu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„General Motors“ pelnas krito pardavus „Opel“

Detroite įsikūrusi automobilių bendrovė „General Motors“ (GM) paskelbė, kad šių metų antrojo ketvirčio grynasis pelnas krito 58 proc. dėl nuostolių, patirtų pardavus padalinį Europoje, ir vienkartinių išlaidų, susijusių su bendrovės pasitraukimu iš kai kurių Azijos rinkų, informuoja „MarketWatch“.

Ketvirtinis „Mitsubishi“ pelnas augo atsigavus pardavimams

Japonijos automobilių gamybos koncerno „Mitsubishi Motors“ veiklos pelnas pirmąjį metų ketvirtį išaugo keturgubai, lyginant su praėjusiais metais, kai, bendrovei prisipažinus dėl sąmoningo kai kurių automobilių degalų sąnaudų duomenų sumažinimo, pardavimai Japonijos rinkoje ženkliai smuko. Tai informuoja agentūra „Reuters“.

Sunkvežimių pardavimų augimas Lietuvoje sulėtėjo (3)

Ilgą laiką buvęs vienas sparčiausių visoje Europos Sąjungoje (ES), sunkvežimių pardavimų augimas Lietuvoje sulėtėjo, rodo Europos automobilių gamintojų asociacijos ACEA duomenys.

Fizinė ir virtuali simuliacija – reikalinga kombinacija autonominių automobilių kūrime

Vystydami savivaldžių automobilių sistemas, „Groupe Renault“ specialistai derina ekstensyvias virtualios simuliacijos bandymų sesijas su fizinėmis automobilių testų programomis. „Renault“ koncernas puoselėja planus tapti pirmuoju automobilių gamintoju, iki 2020-ųjų metų galinčiu pasiūlyti iš dalies autonominę vairavimo sistemą, nereikalaujančią iš vairuotojo stebėti kelią ar laikyti rankomis vairą važiuojant tam tikruose sankcionuotuose bendrojo naudojimo kelių ruožuose, ir dirba prie savivaldžių sistemų diegimo savo modelių gamoje.

BMW neigia dalyvavęs karteliniame susitarime (1)

Vokietijos automobilių gamintoja „Bayerische Motoren Werke AG“ (BMW) kategoriškai neigia pranešimus žiniasklaidoje dėl savo tariamo dalyvavimo karteliniame automobilių gamintojų susitarime.
Facebook draugai