„Mercedes-Benz“ tikisi, kad antras pusmetis bus pelningas

 (7)
„Daimler AG“ koncernui priklausantis „Mercedes-Benz“ po antro šių metų pusmečio žada skaičiuoti pelną. Optimistinėms prognozėms daugiausiai įtakos turi puikiai perkami E ir S klasių modeliai, skelbia portalas „Autonews.com“.
„Daimler AG“ koncerno vadovas Dieteris Zetsche. „Autonews“ nuotr.

Koncerno vadovas Dieteris Zetsche sako, kad „Mercedes-Benz“ pardavimai rugsėjį itin pagerėjo, lyginant su prastais ankstesniais mėnesiais, todėl tikimasi, kad antras pusmetis bus pelningas.

„Dabar mes daug labiau tikimės, kad pavyks išlaikyti pažadą ir antro pusmečio pardavimų rezultatai bus teigiami“, – interviu „The Wall Street Journal“ sakė D.Zetsche.

Per pirmuosius aštuonis šių metų mėnesius JAV ir Europos rinkose „Mercedes-Benz“ pardavimai krito 17 proc.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (19)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai