„Land Rover“ ruošiasi atnaujinti „Defender“ visureigį

 (6)
„Project Icon“ – kol kas taip vadinamas ilgai laukiamo legendinio „Land Rover Defender“ atnaujinimo projektas, kurį ruošia Didžiojoje Britanijoje įsikūręs Gaydono dizaino centras, skelbia portalas „Autocar“.
© Gamintojo nuotr.

Naujasis „Land Rover“ visureigis turėtų pasirodyti 2012 m. Manoma, kad šis modelis išlaikys paprastą dizainą, „kietas“ kampuotas linijas, o tai turėtų pritraukti „Discovery“ pirkėjus.

„Project Icon“ modelis bus sukurtas pagal platformą, šiuo metu naudojamą „Discovery“ ir „Range Rover Sport“ modeliuose. 2012 m. abu šie visureigiai bus pradėti gaminti pagal aliuminio pagrindo platformą, kuri bus 400-500 kg lengvesnė už dabartinę.

Dabartinė plieno pagrindo „Discovery“ platforma pasirinkta dėl to, kad jos dėka galima įdiegti pneumatinę pakabą, o jos pagrindu sukurti įvairių modifikacijų, tarp kurių – ir mašiną su nukeliamu stogu.

Kol kas nežinoma, koks bus „Project Icon“ variklių pasirinkimas, tačiau realiausiai kandidatais laikomi 4 cilindrų, 2,2 l arba 2,7 l, V6 dyzeliniai agregatai su turbina.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (19)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai