„Land Rover“ patvirtino apie naujo modelio gamybą

 (10)
„Land Rover“ oficialiai patvirtino, kad koncepcinio modelio „Range Rover LRX“ gamyba bus pradėta 2011 m., skelbia portalas „Autocar“.
Range Rover LRX koncepcija
© Gamintojo nuotr.

Gamintojų teigimu, naujasis „Range Rover“ bus mažiausias, lengviausias ir taupiausiai kurą deginantis automobilis kompanijos istorijoje. SUV visureigis bus gaminamas Halewood gamykloje, Anglijoje.

„Mažesnio „Range Rover“ modelio gamybos patvirtinimas yra puiki žinia mūsų darbuotojams, atstovams ir pirkėjams. Tai parodo, kad mes įsipareigojame ir ateityje investuoti į patikimų ir itin plačių galimybių mašinų gamybą. Būtent dėl šių savybių esame žinomi visame pasaulyje“, – sakė „Land Rover“ vadovas Philas Pophamas.

Anksčiau skelbta, kad numatoma serijinei gamybai paruošto „Range Rover LRX“ pristatymo data – 2010 m. liepos 17 d. Liepos mėnuo pasirinktas neatsitiktinai – tuomet sukaks lygiai 40 metų, kai pirmą kartą pasirodė „Range Rover“ modelis.

„Range Rover LRX“ koncepcija buvo pristatyta 2008 m. Ženevos parodoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (18)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai