Išmesti padangas į pakeles – blogas įprotis

 (28)
Vairuotojai, pasikeitę vasarines automobilių padangas į žiemines, neretai susidėvėjusį mašinų „apavą“ išmeta pakelėse, rašo dienraštis „Klaipėda“.
Išmestos nereikalingos padangos
© DELFI (J.Markevičiaus nuotr.)

Klaipėdos savivaldybės Aplinkos kokybės skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Povilanskienė pabrėžė, jog susidėvėjusias automobilių padangas privalo priimti autoservisas, kuriame automobilio savininkas jas keičia.

Tačiau, jei žmogus vis dėlto neturi, kur padėti susidėvėjusių padangų, jas gali palikti prie konteinerių.

Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus specialistė Jolanta Rimkienė pasakojo, jog daug padangų aptinkama ir pakelėse.

Jos teigimu, vairuotojai geriau padangas paliktų prie konteinerio, o ne išmestų pakelėse ar miškuose, nes pavasarį ir vėlyvą rudenį jų nespėjama rinkti, o be to, šiemet padangų surinkimui ir lėšų nedaug skirta.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai