„Fiat“ svarsto galimybę Amerikos rinkai tiekti komercinius modelius

Šaltiniai praneša, kad „Chrysler Group“ JAV rinkai gali pasiūlyti „Fiat“ komercinių automobilių.
"Fiat" komerciniai automobiliai
© Gamintojo nuotr.

Spalio pradžioje „Chrysler Group“ nusprendė „Dodge“ markę išskirti į dvi dalis: „Dodge“ ženkleliu toliau bus žymimi asmeninės paskirties modeliai („Avenger“, „Caliber“, „Challenger“, „Charger“, „Grand Caravan“, „Journey“, „Viper“ ir „Nitro“), tuo tarpu komerciniams automobiliams sukurta atskira „Ram“ markė, kuriai šiuo metu priklauso tik „Ram“ ir „Dakota“ pikapai, tačiau vėliau ją papildys ir „Fiat“ komerciniai automobiliai.

„Fiat“ taip pat turi komercinių automobilių submarkę – „Fiat Professional“ – tačiau ji žymima tokiu pat ženkleliu kaip ir įprastiniai „Fiat“ modeliai. „Fiat Professional“ markei priklauso „Strada“ pikapas, furgonai „Fiorino“, „Doblo“, „Scudo“ ir „Ducato“ bei komercinės „Ulysse“, „Multipla“, „Punto“, „Idea“, „Panda“, „Seicento“ ir „Bravo“ modelių versijos.

Nuo kitų metų baigiasi „Daimler“ ir „Chrysler Group“ bendradarbiavimas JAV rinkai tiekiant „Dodge Sprinter“ furgoną, tad „Fiat“ svarsto galimybes jį pakeisti „Fiat Ducato“ arba „Iveco Daily“ modeliu.

Manoma, kad itališko automobilio pagrindu gaminamas „Ram“ markės furgonas rinkoje pasirodys 2012 m. Tuo pat metu „Ram“ markę papildys ir amerikietiška „Fiat Doblo“ modelio versija, kuri varžysis su „Ford Transit Connect“. Tuo tarpu „Dakota“ pikapo gamybą numatoma užbaigti 2011 m.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (12)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai