„Fiat 500“ bus gaminamas ir Meksikoje?

 (7)
JAV automobilių gamintojas „Chrysler“ planuoja pradėti gaminti „Fiat 500“ mažylius savo gamykloje Meksikoje ir pardavinėti juos vietinėje rinkoje, pranešė „Wall Street Journal“.
Fiat 500
© Gamintojo nuotr.

Didžiausią „Chrysler“ bendrovės akcijų dalį – 20 proc. – valdo „Fiat“ koncernas. „Chrysler“ taip pat svarsto, kurie Italijos automobilių gamintojo modeliai būtų tinkami JAV rinkai.

Į planus taip pat įeina ir ketinimai gaminti mažalitražius „Fiat 500“ variklius kompanijos gamykloje Mičigane bei kompaktinės klasės automobilius, skirtus vietos rinkai. „Chrysler“ atstovai šios informacijos kol kas nekomentuoja.

JAV vyriausybė „Chrysler“ nuo bankroto išgelbėjo balandžio mėnesį. „Fiat“ mainais už bendrovės akcijas įsipareigojo JAV rinkai gaminti ekonomiškus automobilius. „Wall Street Journal“ pažymėjo, kad anapus Atlanto „Fiat“ markė populiariausia Pietų ir Centrinėje Amerikoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Kolumbijoje prieš popiežiaus vizitą pristatytas papamobilis „Chevrolet“

„General Motors“ leido visuomenei iš anksto susipažinti su naujuoju papamobiliu, artėjant Šventojo Tėvo vizitui į Kolumbiją, pagamintu specialiai popiežiui Pranciškui. Šis papamobilis nuo savo pirmtakų skiriasi tuo, kad popiežiui skirta sėdynė bus visiškai automatizuota ir galės apsisukti 360 laipsnių.

Leipcige pradėta naujojo „Porsche Panamera“ universalo gamyba (2)

„Porsche“ gamykloje Leipcige sėkmingai startavo serijinė „Panamera Sport Turismo“ gamyba. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, pirmieji klientų automobiliai, įveikę visas gamybos grandinės dalis, jau pradėjo riedėti nuo surinkimo linijų.

„Volkswagen“ purtosi kaltinimų karteliniu susitarimu

Vokietijos automobilių gamintoja „Volkswagen“ (VW) purtosi kaltinimų, esą ji kartu su kitomis Vokietijos automobilių gamybos milžinėmis pažeidė Europos Sąjungos kartelines taisykles, informuoja BBC.

D. Britanija nuo 2040 metų uždraus prekybą naujais benzininiais ir dyzeliniais automobiliais (27)

Didžioji Britanija nuo 2040 metų uždraus prekybą naujais dyzeliniais ir benzininiais keleiviniais automobiliais ir autofurgonais, kad sumažintų oro taršą, tačiau aplinkosaugos grupės teigia, jog to nepakanka.

„Hyundai Motor“ pranešė apie smukusį ketvirtinį pelną

Pietų Korėjos korporacija „Hyundai Motor“ pranešė apie žemiausią ketvirtinį grynąjį pelną per penkerius metus ir perspėjo, kad antrasis 2017 metų pusmetis bus sudėtingas, nes politinė įtampa smogė pardavimams Kinijoje, o paklausa Jungtinėse Valstijose išlieka vangi, informuoja „Reuters“.
Facebook draugai