Ekonomiškesnė ir elektrinė „Ford Focus“ versijos

 (9)
Frankfurto automobilių parodoje „Ford“ pristatė dvi variacijas „Focus“ tema – „Focus ECOnetic“ ir „Focus BEV“ elektromobilį. Šie modeliai – tai JAV gamintojo darbo su „žaliosiomis“ technologijomis rezultatas.
Ford Focus BEV
© Gamintojo nuotr.

„Ford Focus ECOnetic“ komplektuojamas su Ženevos parodoje „iosis Max Concept“ koncepcijoje matyta „Auto-Start-Stop“ sistema bei kitomis technologijomis („Smart Regenerative Charging“, „Ford Eco Mode“), kurios šį modelį padarė ekonomiškesniu.

Automobilis yra varomas 1,6 l TDCi variklio, kuris išvysto 109 AG. Gamintojų teigimu, „Ford Focus ECOnetic“ degalų sąnaudos sieks 4 l/100 km, o CO2 – vos 99 g/km.

Tiesa, naujuoju „Focus ECOnetic“ bus prekiaujama tik kai kuriose Europos šalyse nuo 2010 m. pirmojo ketvirčio.

O elektra varomas ir aplinkos neteršiantis „Focus BEV“ modelis su per 6-8 valandas įkrautomis ličio-jonų baterijomis galės nuvažiuoti 120 km ir pasiekti136 km/val. greitį.

Planuojama, kad 15 „Ford Focus BEV“ modelių jau kitąmet važinės Didžiosios Britanijos sostinėje Londone, kur aktyviai ruošiamasi išplėtoti elektromobilių naudojimo tinklą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Vokietija prašo gamintojų atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių (4)

Vokietijos transporto ministerija ragina automobilių gamintojus atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių bei atnaujinti jų programinę įrangą, skelbia „Reuters“, remdamiesi savo šaltiniais.

D. Britanija užsibrėžė ambicingą tikslą automobilių pasaulyje investuos beveik milijardą (44)

Jungtinės Karalystės vyriausybė ketina investuoti daugiau nei 800 mln. svarų sterlingų (maždaug 907,3 mln. eurų) į naujų autonomiškų ir jokių teršalų į aplinką neišmetančių transporto priemonių technologijų kūrimą. Taip stengiamasi užtikrinti iš Europos Sąjungos žengiančios šalies ekonominę plėtrą.

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.
Facebook draugai