Dėl neįvykusio „Opel“ pardavimo „Magna“ išsaugos partnerystę su „Volkswagen“

 (2)
Kanados automobilių dalių gamintojai „Magnai“ nepavyko įsigyti „Opel“ bendrovės, tačiau žlugęs sandėris padėjo išsaugoti partnerystę su „Volkswagen AG“ koncernu, rašo „Autonews“.
© Corbis

„Jeigu „Magna“ nebebus mūsų konkurentu, verslas ir toliau bus vystomas kaip anksčiau“, – dienraščiui „Bild“ sakė „Volkswagen“ atstovas.

„Volkswagen AG“ vadovų tonas sušvelnėjo paaiškėjus, kad „Magnai“ nepavyko susitarti su „General Motors“ dėl „Opel“ markės pardavimo.

Anksčiau „Volkswagen“ koncerno pardavimų ir rinkodaros vadovas Detlefas Wittigas sakė, kad bendradarbiavimas su „Magna“ bendrove yra paremtas technologijų vystimu, todėl negalima leisti, kad tokia informacija patektų į kito automobilių gamintojo rankas.

Kito vokiečių gamintojo BMW atstovas Friedrichas Eichineris taip pat buvo pareiškęs, kad jeigu „Magna“ nusipirktų „Opel“, kanadiečiai iš detalių tiekėjų taptų konkurentais. BMW yra vienas pagrindinių „Magna“ klientų. Šio vokietijos automobilių gamintojo užsakymai 2008 m. sudarė 19 proc. kanadiečių bendrovės pardavimų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (4)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (3)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (11)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Lietuviška alkotesterių programinė įranga – pakeliui į JAV rinką (6)

Bendrovė „Alkotesteris“ metinėje JAV Narkotikų ir alkoholio tikrinimo pramonės asociacijos DATIA konferencijoje, vykusioje Orlande, pristatė Lietuvoje sukurtą programinę įrangą alkotesteriams bei darbdaviams skirtą alkotesterį, veikiantį su šia programine įranga.
Facebook draugai