BMW pristatė 2 koncepcinius modelius

 (14)
Vokietijos automobilių gamintojo BMW muziejuje Miunchene buvo pristatyti du koncepciniai modeliai – „BMW Simple Concept“ ir „BMW Clever Concept“, kurie gali būti parduodami maždaug nuo 2015 m., skelbia portalas „Autocar“.
BMW Simple Concept
© Gamintojo nuotr.

1,1 m pločio triratis „BMW Simple“ sveria tik 450 kg, yra trumpesnis už „Mini“ markės automobiliukus, tačiau pakankamai komfortiškas, nes jo aukštis prilygsta 5-os serijos BMW.

Gamintojų teigimu, tai yra automobilis, pasižymintis motociklo vairavimo galimybėmis. Koncepcinis modelis varomas benzininiu varikliu, kuris išvysto 48 AG. Kuro sąnaudos siekia tik 2l/100 km, o aplinką išskiriama vos 50 g/km CO2 dujų. „BMW Simple“ gali pasiekti maksimalų 200 km/val. greitį.

„Galėtume gaminti „Simple“ tuoj pat, nes esame išvystę reikalingas technologijas, tačiau tai viso labo tik koncepcinis modelis“, – sakė projekto vadovas Sebastianas Schelperis.

BMW taip pat pristatė ir koncepcinį modelį „Clever“. Šis dvivietis 3 m ilgio, 1 m pločio ir 1,4 metro aukščio triratis automobilis sveria dar mažiau nei „Simple“ – tik 400 kg.

Automobilis varomas 0,23 l darbinio tūrio varikliu gamtinėmis dujomis. Gamintojų teigimu, 100 km galima nuvažiuoti už 1 eurą (3,45 Lt).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (19)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai