Atnaujinti „Volkswagen New Beetle“ ruošiamasi 2012 m.

 (7)
„Volkswagen“ jau ruošiasi atnaujinti „New Beetle“ modelį. Tą patvirtino šio automobilių gamintojo Amerikos padalinio prezidentas Stefanas Jacoby'as, skelbia portalas „4wheelsnews“.
© Gamintojo nuotr.

Jo teigimu, kitos kartos „Volkswagen New Beetle“ pasirodys 2012 m. Naujasis modelis turės daugiau erdvės gale sėdintiems keleiviams bei pasižymės geresne automobilio komplektacija. „Volkswagen“ atstovai tikisi, kad atnaujintas „New Beetle“ bus gerai perkamas.

„Šis modelis yra mėgstamas, nes kelia teigiamas emocijas ir jis tikrai gali pagerinti „Volkswagen“ pardavimus“, – sakė. S. Jacoby'as.

„Volkswagen“ atstovai nusprendė, kad norint pasiekti geresnių pardavimo rezultatų, reikia ne tik aprūpinti automobilį geresne įranga, bet ir patobulinti „New Beetle“ erdvę salone. Daugiausiai nusiskundimų dėl dabar gaminamos „vabalo“ versijos kyla būtent dėl suvaržytos erdvės gale sėdintiems keleiviams.

Pasak „Volkswagen Group“ vyriausiojo inžinieriaus Walterio de Silvos, naujasis „New Beetle“ bus žymiai pranašesnis už pirmtaką.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (3)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (17)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (10)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (13)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai