Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Automobilių sportas

Ralio Šiauliuose organizatoriams žiemos kaprizai nė motais (5)

Nors per paskutines savaites buvo atšaukti bemaž visi „žieminiai“ renginiai, pradedant „Halls Winter Rally“ ir baigiant tradicinėmis Sartų žirgų lenktynėmis, užsikrėtusiems automobilių sporto virusu turime gerų žinių. Kad ir kaip keistųsi orai, vasario 28 dieną, Šiauliuose vyks 2016 metų LAS taurės ralio I etapas „Šiaulių žiema – 2016“.

Dakaro ralio užkulisiai viską mačiusio lietuvio akimis: romantikos mechanikams čia nėra (5)

Didžiulio susidomėjimo sulaukiantys renginiai Lietuvoje galėtų būti skirstomi į dvi kategorijas – susiję su krepšiniu ir kiti. Pastarojoje kategorijoje jau kurį laiką savo gerbėjų ratą didina sunkiausiu žmogaus ir technikos išbandymu vadinamas Dakaro ralis.

„Minižiedas“ grįžta į gimtinę

Prieš septynerius metus, kada Lietuvos automobilių žiedinės lenktynės buvo patyrusios visišką krizę, o viename etape galėjome matyti vos keturis automobilius, du entuziastai – Eidmantas Nekrošius ir Remigijus Venys – garaže keisdami pavarų dėžę prieš eilines varžybas sugalvojo mažo biudžeto žiedines lenktynes, kurios „prigijo“ kaip „Minižiedas“.

Lietuvių žygį „Arctic Lapland Rally“ sustabdė gedimas (5)

Pirmasis garsiojo „Arctic Lapland Rally“, vykstančio anapus Poliarinio rato, šturmas „N40-Egzotika“ komandos – Ignui Taletavičiui ir Dariui Augūnui – baigėsi lenktynių pusiaukelėje: šeštojo (iš dešimties) greičio ruože pradėjus strigti degalų siurbliui, mūsiškių „Renault Clio KitCar“ buvo priverstas trauktis į šalikelę.

„Halls Winter Rally“ mirė. Tegyvuoja „Arctic Lapland Rally“! (1)

Ketvirtadienio popietę Lietuvos ralio meistrai užuot dirbę su šiųmetinio „Halls Winter Rally“ greičio ruožų stenogramomis vienas po kito į savo „Facebook“ profilius kėlė iškalbingas nuotraukas bei vaizdo siužetus, apnuoginančius graudžią tiesą: trasose susiformavo milžiniškos provėžos ir standartiniams automobiliams sunkiai įveikiama klampynė kelio paviršiaus net nepalietus „koviniams“ automobiliams.
Facebook draugai