Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
Registruoti (0) Anonimiški (45)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Automobilių sportas

WRC ralyje Portugalijos nugalėjo J.-M. Latvala

Šį savaitgalį Portugalijoje vykusiame WRC ralio etape pergalę iškovojo „Volkswagen“ komandos lenktynininkas Jari-Matti Latvala. Suomis į pirmą poziciją įsiveržė dar penktadienį ir artimiausią varžovą Krisą Meeke lenkė daugiau nei 10 sek.

WRC ralyje Portugalijoje toliau pirmauja J.-M. Latvala

Jari-Matti Latvala toliau pirmauja Portugalijoje vykstančiame WRC ralio etape, tačiau prie suomio grėsmingai artėja jo komandos draugas Sebastienas Ogier. Pastarasis buvo greičiausias visuose po pietų vykusiuose greičio ruožuose.

Lietuvos lenktynininkai azarto laimėti nepamiršo ir riedučių trasoje

Šeštadienį į Vingio parką susirinkę riedučių sporto entuziastai oficialiai atidarė riedučių vasaros sezono pradžią. Pirmą kartą vykęs riedutininkų renginys „Riedantis Vilnius“ prasidėjo unikalia „300 Lakes Rally" organizatorių rungtimi „Aplenk lenktynininką“, kurioje geriausi šalies automobilių ir motociklų sporto profesionalai savo vikrumą išbandė riedučių trasoje.

WRC: Portugalijoje vykstančiame ralyje pirmauja J.-M. Latvala

Portugalijoje prasidėjusiame ralyje pirma pozicija kol kas mėgaujasi „Volkswagen“ komandos lenktynininkas Jari-Matti Latvala. Suomis buvo greičiausias paskutiniame šios dienos greičio ruože, kuriame artimiausią varžovą pranoko 2,8 sek. Dabar sportininkas prieš antroje vietoje esantį Krisą Meekę pirmauja daugiau nei 10 sek.

Iš Imolos lietuvių komanda grįžo su trofėjais

Jei praėjusiame Europos Le Mano serijos etape„SVK by Speed Factory“ komanda daugiau nei apie finišą nedrįso galvoti, tai jau antrajame, Imolos trasoje, pergalė išsprūdo tik paskutinėmis lenktynių akimirkomis. Dainius Matijošaitis, Konstantins Calko ir Jesus Fuster sekmadienį pajėgiausiose Europoje ištvermės lenktynėse LMP3 klasėje užėmė antrąją vietą.
Facebook draugai