Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
Registruoti (0) Anonimiški (45)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Automobilių sportas

Lietuvis parsivežė Europos kroso čempionato bronzą

Savaitgalį Vokietijoje, greta Cunewalde miesto esančioje „Matschenberg Offroad Arena“ trasoje, vyko šiųmetinių Europos automobilių kroso pirmenybių antrojo etapo lenktynės. Puikiai pasirodęs kvalifikaciniuose važiavimuose klaipėdietis Paulius Pleskovas finale į priekį praleido tik du konkurentus ir pakilo į trečią vietą bendroje čempionato įskaitoje.

D. Matijošaitis nepajudėjo iš BaTCC starto (3)

Automobilių sporte nėra garantijų. Net ir turėdamas bene greičiausią automobilį varžybose, dėl menkiausio gedimo gali likti nieko nepešęs. Taip ir nutiko Dainiui Matijošaičiui Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionate (BaTCC). Varžovai vienas po kito lėkė pro D. Matijošaitį, o šis dėl techninio gedimo liko stovėti prie starto.

S. Jurgelėnas: grįžęs po Dakaro beveik parą miegojau interviu

Investuotojas ir bekelės lenktynių entuziastas – taip galima apibūdinti Saulių Jurgelėną. Dalyvavęs įvairiuose bekelės maratonuose – nuo Ladogos iki Dakaro – jis praėjusį savaitgalį kartu su Vaidotu Žala lenktyniavo Italijoje, „Baja Italia“ ralio reido pasaulio čempionato etape.

Su viena pavara „Italian Baja“ lenktynes baigęs B. Vanagas užėmė šeštą vietą (8)

Lenktynininkas Benediktas Vanagas įrodė, jog didelis noras ir pasitikėjimas savo jėgomis gali būti stipresnis už techninius nesklandumus. Su suremontuota sankaba ir tik trimis veikiančiomis pavaromis paskutinį „Italian Baja“ lenktynių greičio ruožą pradėjęs „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ ekipažas sėkmingai pasiekė finišą ir net pakilo bendroje įskaitoje.

Italijoje pusę greičio ruožo avariniu būdu važiavęs B. Vanagas finišavo devintas (8)

Naujas šturmanas, nepažįstama Italijos bekelė, po krūvio apie traumą primenantis riešas ir pastovus kopimas aukštyn – taip iki šiol atrodė Benedikto Vanago lenktynės penktajame Pasaulio ralio maratono taurės (FIA CWCC) etape Italijoje. „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ ekipažas „Italian Baja“ lenktynes pradėjo 35-oje pozicijoje, o po trijų greičio ruožų užkopė iki septintosios.
Facebook draugai