Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
 
45
Registruoti (0) Anonimiški (45)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Automobilių sportas

Ralis prasideda: ką žada 2015-ųjų sezono startas? (3)

2015 sausio mėn. 28 d. 12:55
Nors oficiali šių metų ralio pirmenybių pradžia bus paskelbta šį savaitgalį drauge su „Halls Winter Rally 2015“ startu, dalis sportininkų jau išbandė savo techniką ralio sprinto varžybose „Aluksne 2015“.

M.Samuitis ir R. Šaučikovas grįžta į Lietuvos ralio trasas ruoštis Europos čempionatui (2)

2015 sausio mėn. 28 d. 10:57
Wellman Rally Team komandos Martyno Samuičio ir Ramūno Šaučikovo ekipažas
V. Buterlevičiaus nuotr.
Po metų pertraukos į Lietuvos ralio trasas grįžta Martynas Samuitis ir Ramūnas Šaučikovas. Praėjusio sezono Latvijos ralio čempionato R5 klasės vicečempionų, „Wellman Rally Team“ komandos lenktynininkų 2015 metų prioritetinė programos dalis – Lietuvos automobilio ralio čempionatas. Pernai išbandęs jėgas tarptautinėje arenoje, šį sezoną tandemas važiuos Lietuvos čempionato įskaitoje, o tikslas – pasiruošti 2016 metų Europos čempionatui.

„Subaru“ į „Mitsubishi“ iškeitęs V. Žala vieną žiemos ralį jau įveikė Estijoje

2015 sausio mėn. 28 d. 10:47
Vaidotas Žala Estijoje
Komandos nuotr.
„Trygg Racing“ komandos nariai, broliai Vaidotas ir Žygimantas Žalos dvi dienas praleido Estijoje, Otepaa apylinkėse. Šioje šalyje sportininkai bandė priprasti prie naujo automobilio, jį tinkamai susireguliuoti bei tobulino stenogramą.

Plento žiedo motociklų sezonas žada lenktynes ir šou (2)

2015 sausio mėn. 27 d. 10:14
Plento žiedo motociklų lenktynės
Organizatorių nuotr.
Sporto klubas „Coffee Racers“ patvirtino plento motociklų renginių planą šiems metams – jame net 8 renginiai „Autogidas.lt-Vrooam Oil Track Attack” Lietuvos, Latvijos ir Estijos žiedinėse trasose, įskaitant didžiausią Baltijos šalyse plento motociklų lenktynių čempionatą, greičiausio rato lenktynės kartodrome ir veiklos būsimiems ir pradedantiesiems motociklininkams.

Prasidedančiame ralio čempionate – komanda, kokios Lietuvoje dar nėra buvę (37)

2015 sausio mėn. 27 d. 15:42
N40 komandos ralio automobilių pristatymas
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Šį savaitgalį kartu su „Halls Winter Rally“ Utenoje startuoja 2015-ųjų Lietuvos ralio čempionatas, kuriame dalyvaus ir komanda, kokios šalyje dar niekada nebuvo. Tai – nuo praėjusių metų vidurio autosporto gerbėjams žinomas N40 vyrų autoklubas, kuris subūrė didžiausią kada nors Lietuvoje buvusią ralio komandą.
Facebook draugai