Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
Registruoti (0) Anonimiški (45)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Automobilių sportas

Didžiosios „Mini žiedo“ permainos

Nuo 2009-ųjų pavasario Lietuvoje vykęs „Mini žiedo“ lenktynių serialas šį savaitgalį pradeda naują sezoną. Kazlų Rūdos miškuose buvusiame kariniame aerodrome įrengtoje improvizuotoje trasoje jau šį šeštadienį vyks pirmasis Lietuvos žiedinių lenktynių pirmenybių etapas.

Kaip M. Mikuckas ruošiasi nuožmioms BMW lenktynėms?

Praeitą savaitę galėjote susipažinti su Estijoje organizuojamomis mono-klasės BMW 325 Cup lenktynėmis, kuriose visi dalyviai varžosi su vienodai paruoštais E36 modelio BMW automobiliais. Susipažinkite su Mantu Mikucku, kuris tapo pirmuoju lietuviu, besivaržančiu šiose nuožmumu pagarsėjusiose lenktynėse.

Dakaras 2016: ralis sugrįžta į Peru visas maršrutas (2)

Ketvirtadienį Dakaro ralio organizatoriai Paryžiuje (Prancūzija), oficialiai pristatė 2016 metų maršrutą. Sudėtingiausio pasaulyje ralio trasa drieksis per Peru, Boliviją ir Argentiną.

Utena tampa Lietuvos ralio sostine (4)

Birželio pradžioje vyksiantis ralis „Samsonas Motorsport Utena 2015” grasina tapti vienu prestižiškiausių ralių Lietuvoje šių metų kalendoriuje.

Tobulėti norintys lenktynininkai dienai tapo studentais (2)

Praeitą sekmadienį Vilniuje, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, tobulėti norintys lenktynininkai susirinko į „Wolf School“ lenktynininkų akademiją. Dalyviams motyvacijos nestigo – nors lekcijos prasidėjo 9.30 val., iš visos Lietuvos sugužėję keli šimtai „studentų“ greitai užpildė auditoriją ir susikaupę klausė savo lektorių – Roberto Kupčiko, Remigijaus Antanavičiaus, Jono Dereškevičiaus ir Benedikto Vanago, kuriuos drąsiai galima vadinti stipriausiais savo sričių specialistais.
Facebook draugai