Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Automobilių sportas

Net ir kamuojamas techninių bėdų antrajame greičio ruože B. Vanago ekipažas pasistūmėjo į priekį (2)

„Baja Poland“ lenktynių prologe su techniniais nesklandumais susidūręs Benedikto Vanago ir šturmano Sebastiano Rozwadowskio ekipažas antrajame greičio ruože vėl turėjo problemų, tačiau į priekį bendroje įskaitoje pasistūmėjo.

Prieš „Baja Poland“ ralio startą V. Žala ir S. Jurgelėnas apšilo traktorių lenktynėse

„Baja Poland“ – vienas didžiausių automobilių sporto renginių Lenkijoje. Pasaulio čempionato etapas sutraukia ne tik geriausius Europos sportininkus bei įspūdingą techniką, bet ir minias aistruolių. Būtent jiems paruoštas pramogas prieš varžybų startą nusprendė išbandyti Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas.

Lenktynių Lenkijoje prologe B. Vanagą ir S. Rozwadowskį ištiko techninės problemos

Penktadienio vakarą oficialiai prasidėjo aštuntasis pasaulio ralio maratono taurės (FIA CCWC) etapas Lenkijoje. Septynių kilometrų „Baja Poland“ lenktynių prologe Benedikto Vanago ir šturmano Sebastiano Rozwadowskio atstovaujama „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komanda starte susidūrė su techninėmis problemomis.

„Baja Poland 2015“ ralyje dalyvaujantiems lietuviams sekasi skirtingai

„Baja Poland 2015“ ralyje lietuviams kol kas sekasi skirtingai. Po penktadienį įvykusio pirmojo greičio ruožo Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas užima pirmą vietą savo klasėje ir 21-ą bendroje įskaitoje. Tuo tarpu Benediktas Vanagas susidūrė su techninėmis problemomis.

Druskininkuose – naktinės kartingo varžybos (3)

Vos prieš keletą savaičių Druskininkuose atsidaręs „SnowKart“ kartodromas šį savaitgalį veiks ir naktį, o šiandien vakare „SnowKart“ kartodrome vyks mėgėjų kartingo turnyras.
Facebook draugai