Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Automobilių sportas

V. Švedas susigrąžino Lietuvos ralio čempiono karūną (4)

Trilerio prieskoniais pagardintame „Rally Classic Druskininkai“ greičiausio Lietuvos ralio ekipažo titulas atiteko Vytautui Švedui su Žilvinu Sakalausku. Septintą kartą šalies čempionais tapę vyrai šįkart finišo liniją kirto antri, tačiau ankstesniuose etapuose sukaupta taškų atsarga leido rinktis konservatyvią taktiką ir vengti nepamatuotos rizikos. Ačiū Dievui, lenktynės dėl to netapo nė kiek nuobodesnės.

Druskininkų ralis negailestingas lyderiams: užsidegė B. Vanago automobilis (20)

Antrosios „Rally Classic Druskininkai“ dienos greičio ruožai pasirodė esą negailestingi lenktynių lyderiams: trečioje vietoje buvęs Latvijos ralio guru Janis Vorobjovs pasitraukė i kovos priešpaskutiniame ruože išmušęs saviškio „Mitsubishi“ ratą, o į penktą poziciją pakilęs Benediktas Vanagas buvo priverstas panaudoti gesintuvą.

„Rally Classic“: pamatykite, ką serviso metu daro mechanikai

Trisdešimt minučių – lygiai tiek laiko savo magijos darbams “Rally Classic” metu buvo skirta visų ekipažų mechanikams. Nuo ko pradėti? Ką būtina patikrinti? Atsakymas paprastas – viską.

„Rally Classic Druskininkai 2015“: V. Švedo viltys ir stebuklingas B. Vanago šuolis į trasą (2)

Penktadienio popietę prasidėjęs paskutinysis šių metų Lietuvos ralio pirmenybių etapas gerokai įdomesnis nei buvo galima tikėtis. Nors neatsakytų klausimų, kas kokios spalvos medaliais pasipuoš nusileidus „Rally Classic Druskininkai“ spektaklio uždangai, gana nedaug net apie „konservatyvią taktiką“ kalbėję ekipažai trasomis lekia įspūdingu tempu. Po keturių pirmųjų greičio ruožų pirmąją ir antrąją vietas užimančius sportininkus skiria viso labo trys sekundės.

Lietuvoje – naujo formato kartingo lenktynės (1)

Mūsų šalyje po keleto metų stagnacijos prasideda pirmieji kartingo sporto atsigavimo ženklai. Pasibaigus Lietuvos kartingo čempionatui ne tik profesionalūs sportininkai buvo pakviesti į neseniai atsidariusią „Speedway.lt“ kartingo trasą netoli Elektrėnų, kur buvo surengtas unikalus kartingo turnyras.
Facebook draugai