Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
 
45
Registruoti (0) Anonimiški (45)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Automobilių sportas

Neskaidrių rinkimų šešėlio persekiojama LASF prezidentą rinks už uždarų durų (4)

2015 kovo mėn. 5 d. 15:50
WRC etapas Lietuvoje
DELFI (E.Kniežausko nuotr.)
Vienyti savo narius, siekiant plėtoti ir populiarinti automobilių sportą yra vienas iš pagrindinių Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) uždavinių. Federacija neturi būti siauro žmonių rato kontroliuojama institucija, o priešingai – kiekvienas šiuo sportu užsiiminėjantis asmuo turi jaustis reikšminga LASF dalimi. Tačiau, rodos, skaidrumas nėra dabartinių federacijos vadovų prioritetas.

Už 220 km/val. greitį skirta 1000 eurų bauda per švelni? (10)

2015 kovo mėn. 5 d. 14:37
D. Janušas
DELFI montažas
Praėjusį mėnesį nuskambėjusi istorija, kai lenktynininkas Darius Janušas internete paviešino medžiagą, kurioje matyti kaip naktį automobilis lekia daugiau nei 220 km/val. greičiu bendro naudojimo keliais, susilaukė didelio atgarsio. Neilgai trukus kilo pasipiktinimas, kad lenktynininkas rodo nederamą pavyzdį.

G. Furmanavičius: mūšyje dėl LASF susiduria skirtingos ideologijos (12)

2015 kovo mėn. 4 d. 13:23
Mažiau nei po mėnesio Lietuvos automobilių sporto bendruomenė spręs, kas artimiausius ketverius metus stovės prie organizacijos, diktuojančios visų legalių mūsų šalyje vykstančių lenktynių, „žaidimo“ taisykles. Į atsakingą postą pretenduoja dvi kadencijas LASF praėjusį dešimtmetį jau vadovavęs Romas Austinskas ir dabartinis federacijos prezidentas Gintaras Furmanavičius.

L. Razas taikosi laimėti pasaulio taurę

2015 vasario mėn. 27 d. 09:31
Laurynas Razas
Komandos nuotr.
Dar viena Lietuvos kartingo sporto viltis – vilnietis Laurynas Razas taikosi nugalėti „Rotax Max“ pasaulio taurės finale. „RKV Racing“ komandos sportininkas šiais metais deda visas pastangas, kad patektų į pasaulio taurės finalinį turnyrą.

„Juta Racing“ grįžta lenktyniauti į Angliją

2015 vasario mėn. 26 d. 11:39
Jonas Gelžinis lenktynėse D.Britanijoje
Juta Racing nuotr.
Ketverius metus nuo 2010-ųjų grūmęsi Didžiosios Britanijos žiedinių lenktynių „Porsche Carrera Cup“ bei „Renault Clio Cup“ čempionatuose, kauniečių komandos „Juta Racing“ vyrai po metų pertraukos vėl startuos automobilių sporto lopšiu vadinamoje šalyje.
Facebook draugai