Apie dalyvavimą „Formulėje-1“ svajojęs K.Vasiliauskas baigia sportininko karjerą

 (45)
Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų 21-erių metų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinkti teisininko karjerą.
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas
Foto: DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje“, – kalbėjo 2010 metais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8-erių metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes, yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus.

2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, prieš tai sudalyvavęs „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintą bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtą. Per abu dalyvavimo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau jokių perspektyvų“, – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galėtų galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visą laiką. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta buvo 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti“, – pasakojo K. Vasiliauskas.

www.sportas.info
Registruoti (0) Anonimiški (45)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Automobilių sportas

Dvarkiemyje – automobilių „šokiai“ lietuje

Praėjusį šeštadienį Dvarkiemio aikštelę sudrebino paskutinysis Žiemos taurės etapas, kurį surengė sparčiai populiarėjanti „D1Sport“ komanda. Driftingo žiemos sezonas – oficialiai uždarytas!

Tragedija lenktynėse: 30 metrų skridęs „Nissan“ tėškėsi į žiūrovus – vienas jų žuvo epizodo video (37)

Šeštadienį tragedija baigėsi pirmasis VLN žiedinių lenktynių etapas Niurburgrigo trasoje, Vokietijoje, kai viename posūkių 23-ejų metų britas Jannas Mardenborough prarado „Nissan GT-R Nismo GT3“ automobilio kontrolę.

LASF turi naują prezidentą (10)

Šalies automobilių sporto bendruomenė sukūrė precedentą – pirmą kartą rinkiminis federacijos suvažiavimas buvo viešai transliuojamas internetu. Galima ginčytis, ar tai iš tiesų pats efektyviausias būdas spręsti darbinius klausimus, tačiau šįkart viskas iš tiesų vyko pavydėtinai sklandžiai.

Dakaro lenktynininkų veidai: baimė, džiaugsmas, pyktis, o kartais – ir gėda

Fotografuoti Dakaro ralį tikriausiai nori kiekvienas fotografas. Keliesi su aušra, aplinkui nuostabus kraštovaizdis – milžiniškos kalnų grandinės, išdžiuvę ežerai, beribės smėlio kopos. Besileidžianti ar bekylanti saulė juos nudažo tūkstančiais atspalvių, o į nepakartojamus peizažus tereikia įpaišyti nuostabius automobilius. Sunku gauti prastą kadrą, bet galima fotografuoti Dakarą ir kitaip.

R. Austinskas įvardino dešimt uždavinių naujam LASF prezidentui (1)

Mažai kas abejoja, kad Lietuvos automobilių sporto padėtis šiandien reikalauja svarbių permainų. Šios sporto šakos ateities viziją formuojanti Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) yra įpareigota savo narių – sportininkų, komandų vadovų bei sporto rėmėjų – populiarinti šią sporto šaką ir užtikrinti tobulėjimą visose srityse.
Facebook draugai