Antrąją vietą užėmė 2004 metų pasaulio čempionas ukrainietis Vasilijus Virastiukas, o trečiąją – Rusijos atstovas Michailas Kokliajevas.

Prieš varžybas susidomėjimą jomis didino tai, kad į JAV atvyko lenkas Mariuszas Pudzianowskis. Mat dėl skilimo galiūnų pasaulyje pernai varžybas rengė dvi skirtingos organizacijos. Vienos federacijos visas varžybas laimėjo lietuvis, kitos - lenkas. Akis į akį pernai juodu susitikę nebuvo, todėl kalbėta, kad Kolambe paaiškės, kas yra tikrasis pasaulio čempionas. Be to, organizatoriai šiemet įsteigė galiūnų varžybose dar neregėtą piniginį prizą - iš daugiau nei 150 tūkst. JAV dolerių prizų fondo apie 100 tūkst. turėjo atitekti nugalėtojui.

Lietuvių džiaugsmui turnyro nugalėtoju užtikrintai tapo Ž.Savickas. Lietuvos stipruolis laimėjo 4 iš 6 rungčių ir pagerino 2 rungčių pasaulio rekordus. M.Pudzianowskis prieš paskutinę rungtį buvo trečias, o galutinėje įskaitoje liko tik šeštas.