„Spartak“ gynėjas I. Dedura komandos draugų žaidimą stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o „Chimki“ ekipos atstovas Mantas Samusiovas rungtyniavo iki 67-osios minutės. Edgaras Česnsauskis įvarčiu prisidėjo prie „Moskva“ klubo pergalės 2:1 prieš Tomsko „Tom“ ekipą. Visą mačą žaidęs lietuvis pasižymėjo 7-ąją minutę. Tai buvo pirmasis E. Česnauskio įvartis naujoje komandoje.

Samaros „Krylja Sovetov“ kiek netikėtai 2:0 nugalėjo Maskvos „Lokomotiv“ futbolininkus, o Vladivostoko "Luč-Energia" svečiuose 2:1 palaužė Jaroslavlio "Šinnik" komandą.

Futbolo portalo ivartis.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško ivartis.lt administracijos sutikimo neleidžiama.