Pergalę Ramūnui lėmė sporto mėgėjų balsai. DELFI apklausoje už Lietuvos rinktinės kapitoną balsavo net 2090 respondentų iš 4888. Iš aštuonių ekspertų R. Šiškauskui pirmenybę teikė trys.

Likę penki ekspertai balsavo už pasaulio graikų-romėnų imtynių vicečempionu tapusį Mindaugą Ežerskį, kuris užėmė antrąja vietą. Tapti geriausiu mėnesio sportininku Mindaugui sutrukdė menkas sporto gerbėjų palaikymas. Už jį balsavo tik 470 respondentų. Tarp DELFI apklausos dalyvių didesnių simpatijų sulaukė JAV atvirojo čempionato jaunimo varžybų nugalėtojas Ričardas Berankis. Už jį balsavo 1753 apklausos dalyviai. Rinkimuose Ričardas užėmė trečiąją vietą.

Ketvirtąją vietą užėmė pasaulio taurę iškovojęs Edvinas Krungolcas, o penktas liko Europos vicečempionu tapęs irkluotojas Mindaugas Griškonis.

Geriausiu mėnesio Lietuvos sportininku R.Šiškauskas šiemt tapo jau trečią kartą. Toks apdovanojimas jam atiteko balandžio ir gegužės mėnesiais.

Mindaugas GRIŠKONIS0 tšk.0 tšk.0 tšk.

Kiekvieną mėnesį geriausią Lietuvos mėnesio sportininką renka aštuoni ekspertai ir DELFI apklausos dalyviai. Pirmąją vietą DELFI apklausoje užėmęs atletas gauna penkis taškus, antrąją – trys, trečiąją – du, ketvirtąją - vieną. Eksperto balso vertė – vienas taškas. Daugiausiai taškų surinkęs pretendentas tampa rinkimų laureatu. Jei du pretendentai surenka vienodą taškų skaičių, nugalėtoju tampa daugiau balsų DELFI apklausoje surinkęs sportininkas.

SPO:) ekspertų komisijos nariai: olimpiniai čempionai Rimas Kurtinaitis ir Gintautas Umaras, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas, Kauno S. Nėries vidurinės mokyklos direktorius Vladas Janiūnas, Lietuvos kūno kultūros akademijos senato pirmininkas Aleksas Stanislovaitis, Lietuvos sporto žurnalistų federacijos prezidentė Laima Janušonytė, SPO:) ir „Sporto“ vyriausiasis redaktorius Artūras Gimžauskas.