Ji 14,6 km ilgio trasą su 18 kontrolinių punktų (KP) įveikė per 54 minutes 49 sekundes ir užėmė 12-ą vietą. Europos čempione tapo šveicarė Caristine Schaffner (50:10), aplenkusi prizininkėmis tapusias Rusijos sportininkes Anną Ustinovą (50:37) bei Kseniją Černych (51:582).

Ramunė Arlauskienė (56:14) šeštadienį buvo 17-a, o Karolina Mickevičiūtė (1:03:05) - 36-a tarp 47-ių finišavusių (startavo 51) sportininkių.

Vyrų 19,8 km ilgio trasoje su 24 kontroliniais punktas (KP) visa prizininkų pakyla atiteko Suomijos atletams: greičiausiai trasą įveikė Mattis Keskinarkausas (59:58), aplenkęs Miką Tervalą (1:00:00) ir Tuomo Tompurį (1:00:18).

Aukščiausiai iš lietuvių pakilęs Regimantas Kavaliauskas (1:05:16) buvo 19-as. 32-ą vietą šeštadienį užėmė Darius Kalvaitis (1:08:42), 34-ą - Donatas Čelkys (1:09:03),61-ą Remigijus Arlauskas (1:18;12), o Tautvydas Žilinskas (1:23:54) 68-as tarp 72-jų finišavusių.

Vytenis Benetis vidutinėje trasoje kartu su dar dvylika atletų buvo diskvalifikuotas.

Penktadienį prasidėjo jaunių ir jaunimo varžybos.

Aukštą penktą vietą jaunimo (iki 20 metų) varžybose užėmė Šarūnas Dmukauskas. 14,7 km ilgio trasą su 18 KP įveikęs per 58 min. 3 sek. jis nuo trečiojoje pozicijoje likusio ruso Pavelo Blagicho (55:36) 2 min. 27 sek.

Jaunių varžybų čempionu tapo antrą aukso medalį iškovojęs Antonas Foliforovas (53:15), aplenkęs tėvynainį Valerijų Gluchovą (55:36).

Vykintas Čelkys (1:02:38) šeštadienį liko 15-as tarp 31-o atleto.

Jaunių (iki 17 metų) varžybose - 10,7 km su 14 KP - lietuviai Domantas Cibas (51:06) ir Simonas Strumskis (1:07:50) užėmė atitinkamai 14-ą ir 25-ą vietas tarp 28-ų finišavusių sportininkų, o Vilius Stankevičius kartu su dar dviem varžovais buvo diskvalifikuotas.

Senojo žemyno čempionu šioje amžiaus grupėje tapo prancūzas Juste`as Raimbaultas (43:07), aplenkęs prizininkais tapusius rusą Petrą Riabininą (43:52) ir čeką Františeką Bogarą (44:18).

Sekmadienį sportininkai startuos estafečių varžybose.