Nebaigtus statyti butus Lietuvos NT bendrovė pristato virtualioje realybėje (1)

1104
2017 m. vasario 1 d. 18:37
Nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eika“ viena pirmųjų įmonių Lietuvoje virtualios realybės (VR) technologiją pritaiko kasdieniame gyvenime ir taip siūlo išsirinkti būsimus namus, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

Vasario 1-ąją viename iš „Eika“ plėtojamų projektų – Tuskulėnų gatvėje kylančioje gyvenvietėje „Namų pynės“ – buvo pristatytos naujos paslaugos EIKA VR galimybės.

„Šiuolaikinio nekilnojamojo turto pirkėjo poreikiai kinta – jis nori greitai gauti informaciją, išbandyti kuo daugiau įvairių variantų, kruopščiai tikrinti, smalsiai patirti. Virtualios realybės panaudojimas gali pagreitinti pirkėjo pasirinkimą – prieš įsigydamas jis pasitikrins, ar taip įsivaizduoja būsimus namus. Neabejoju, kad nuo šiol pirkėjų sprendimai taps objektyvesni“, – pranešime spaudai sako „Eikos“ valdybos pirmininkas Robertas Dargis.

Pasak pranešimo, asmuo, užsidėjęs specialius akinius ir patekęs į virtualią erdvę, gali pasivaikščioti po itin tikroviškai sukurtus virtualius butų modelius, pajusti patalpų dydį, keisti interjero detales, sienoms bei grindims parinkti norimas spalvas. Unikalu tai, kad galima apžiūrėti butą dar nepradėtame statyti daugiabutyje.

EIKA VR jau keletą mėnesių kuria virtualios realybės kūrėjų „id3D“ komanda, kuriai vadovauja Vilius Juknevičius. Iki šiol Kinijoje ir Švedijoje gyvenęs architektas dėl šio projekto neribotam laikotarpiui grįžo į Lietuvą.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi