Vyriausiasis Švedijos epidemiologas įamžintas tatuiruotėje (0)

816
REUTERS
2020 m. balandžio 29 d. 10:41
Vyriausiojo Švedijos epidemiologo Anderso Tegnellio atvaizdas virto neįprasta tatuiruote – epidemiologas įamžintas ant Gustavo Lloydo Agerblado, vieno iš jo gerbėjų, rankos.

Vyriausiasis Švedijos sveikatos tarnybos epidemiologas A. Tegnellis, kuris dar prieš kelis mėnesius buvo menkai žinomas valstybės tarnautojas, tapo viešu Švedijos kovos su pandemija veidu ir įgijo nemažai gerbėjų.

Beveik kiekvieną dieną lygiai vidurdienį jis dalyvauja kasdienėje spaudos konferencijoje ir išdėsto liberalią Švedijos kovos su pandemija strategiją.

Tatuiruočių meistras Zashay Rissanenas Tastas, vienas iš Stokholmo centre esančio tatuiruočių salono „Myndigheten“ savininkų, kuris pirmadienį, balandžio 27 d. ištatuiravo G. L. Agerblado ranką, pasakoja, kad tatuiruotės idėja jam šovė į galvą, nes jis tiki socialinio ir ekonominio gyvenimo trukdžius sumažinti siekiančios Švedijos strategijos tinkamumu.

Visoje Europoje vyriausybės ėmėsi drakoniškų priemonių, kad apribotų koronaviruso plitimą, tačiau švedai gali lankytis restoranuose, kirpyklose ir leisti vaikus į mokyklą, nors mirčių nuo viruso skaičius, ypač Stokholme, smarkiai išaugo.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai