Vaizdo įrašas su snieglente čiuožiančia 11 mėnesių mažyle akimirksniu išplito internete (0)

6835
REUTERS
2021 m. lapkričio 18 d. 14:46
Šiaurinėje Kinijos Hebėjaus provincijoje vienas 11 mėnesių kūdikis užsikrėtė artėjančių 2022 metų Pekino žiemos olimpinių žaidynių karštine ir viename slidinėjimo kurorte kartu su savo tėvais mėgavosi čiuožimu snieglente.

2022 metų žiemos olimpinės žaidynės vyks kitais metais vasario 4 – 20 dienomis, o varžybas planuojama rengti trijose pagrindinėse vietose – Pekino centrinėje dalyje, Pekino Jangsingo priemiestyje ir Džangdziakou mieste kaimyninėje Hebėjaus provincijoje.

Vaizdo įrašas su snieglente čiuožiančia mažyle Wang Yuji, kurios mielas veidukas šviečia iš po slidinėjimo aprangos ir apsauginių priemonių, greitai išplito internete. Wang Yuji tėvai žiemos sezonu nusprendė išmokti slidinėti, bet į žiemos pramogas norėjo įtraukti ir savo dukrytę.

„Man ir jos mamai tikrai patinka sportas. Bet anksčiau mes nežinojome, kaip reikia slidinėti. Šį kartą nusprendėme to išmokti. Kol vienas iš mūsų turėjo mokytis, kitas turėjo prižiūrėti vaiką. Tačiau kai pamatėme, kad šioje vietoje parduodamos ir vaikiškos snieglentės, mes vieną iš jų išbandėme ir jai nupirkome. Paaiškėjo, kad ji ne tik gali ant jos išstovėti, bet ir gali mėgautis žiemos sporto malonumais“, – sakė Wang Yuji tėtis Wangas.

Wang Yuji tėvai buvo įsitikinę, kad užsiimant aktyviomis veiklomis gryname ore, jų vaikas fiziškai sustiprės.

„Mes iš tikrųjų džiaugiamės, kad jai patiko žiemos sportas, nes ir mūsų šalis ragina žmones eiti ant ledo bei sniego. Mes ją išsivedėme, kad ji galėtų dalyvauti sportinėje veikloje ir sustiprintų savo fizinius gebėjimus“, – teigė Wang Yuji mama Fan.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai