Vairuotojai rankomis sustabdė grėsmingai riedantį automobilį (0)

8168
REUTERS
2022 m. gegužės 13 d. 14:42
Jei ne greta sustojusių automobilių vairuotojai, dar nežinia, kaip būtų pasibaigęs vienoje iš Floridos gatvių sankryžų įvykęs incidentas.

Supratę, kad vienas eismo dalyvis ėmė riedėti nekontroliuojamas, jie šoko iš savo transporto priemonių ir bendromis jėgomis jį sustabdė.

Prie laisvai riedančio automobilio vairo sėdėjęs vyras buvo praradęs sąmonę, todėl, savaime aišku, nieko negalėjo padaryti.

Iš gegužės 5 d. Bointon Biče nufilmuotų kadrų matyti, kaip į kelią išbėga moteris ir tekina pasileidžia paskui lėtai judantį automobilį. Moteris energingai moja rankomis, šitaip bandydama prisikviesti pagalbą.

Automobilis tuo tarpu kerta sankryžą, o aplinkinių transporto priemonių vairuotojai, supratę, kad taip riedėdamas jis gali taranuoti bet ką, kas atsidurs jo kelyje, visu būriu pribėga ir rankomis jį sustabdo.

Remiantis Bointon Bičo policijos pranešimu, paskui automobilį bėgusi moteris yra sąmonę praradusio vairuotojo bendradarbė.

Kai riedantis automobilis pagaliau buvo sustabdytas, vienas iš į pagalbą suskubusių vairuotojų svarmeniu išdaužė galinį jo langą, o kitas, įsiropštęs į vidų, atrakino duris keleivio pusėje.

Galop automobilį pavyko nustumti į netoliese esančią stovėjimo aikštelę. Tenai vairuotoją apžiūrėjo medikai.
Incidento vaizdo įrašas buvo paviešintas policijos „Facebook“ puslapyje.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai