Trumpas pasisakė apie pralaimėtus rinkimus ir negarbingai pasielgusią Meghan Markle (0)

1427
REUTERS
2021 m. gruodžio 3 d. 13:02
Buvęs Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas 2020 metų rinkimus pavadino „valstybės perversmu“ ir pareiškė, kad COVID buvo panaudotas kaip priedanga „klastoti ir pavogti iš žmonių“ prezidento rinkimus.

Buvęs Amerikos vadovas per interviu britų „GB News“ pirmadienį taip pat priminė visą naktį prakalbėjęs su Jungtinės Karalystės monarche, karaliene Elžbieta II, ir pareiškė, kad sausio 6 dieną Kapitolijuje vykusios riaušės tebuvo protestas.

Kalbėdamas su „Brexit“ architektu Nigelu Farage, kuris dabar veda laidą „GB News“ ir vadovauja prieš Europos Sąjungą nukreiptai politinei jėgai UKIP, D. Trumpas sakė, kad praeitais metais vykę prezidento rinkimai buvo „valstybės perversmas“, o COVID panaudotas kaip priedanga „klastoti ir pavogti iš žmonių rinkimus“, kai nebuvo įskaityti milijonai paštu balsavusiųjų balsų.

Nors ir negailėjo gerų žodžių britų ministrui pirmininkui Borisui Johnsonui, D. Trumpas pareiškė esąs nustebintas premjero ryžto statyti vėjo jėgaines ir pridūrė, kad jos „subjauros vienos iš gražiausių pasaulio šalių kraštovaizdį“.

D. Trumpas kalbėjosi ir apie Sasekso kunigaikštienę Meghan Markle – esą, ji labai įskaudino karalienę, visą karališkąją šeimą, o jos vyru, princu Harry, „siaubingai naudojamasi“ – juk žmona griauna jo santykius su artimaisiais.

„Manau, kad ji labai nepagarbiai elgiasi su karališkąja šeima, o svarbiausia – su Karaliene. Nuo pat pirmosios dienos to negalėjau suprasti. Žiūriu į ją, klausau, ką kalba. Ji elgiasi taip, kaip man nepriimtina. Labai nepriimtina. Manau, kad Harry išnaudojamas, juo siaubingai naudojamasi. Žmona griauna jo santykius su artimaisiais“, – sakė
buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas.

Kalbėdamas apie karalienę Elžbietą, D. Trumpas sakė, kad ji – nuostabi moteris, su kuria praleido vakarą, „kokių gyvenime labai retai pasitaiko“.

Užsimindamas apie savo ateities perspektyvas, buvęs JAV prezidentas pareiškė, kad N. Farage‘ui jo planai patiktų ir pareiškė, pirmiausia prezidentu tapo norėdamas padėti žmonėms.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai