Trimačio vaizdo projekcijos pagyvina įspūdingą Tokijo maketą (0)

406
REUTERS
2021 m. gegužės 4 d. 08:31
Pasiruoškite paklaidžioti Tokijuje, tiksliau, jo miniatiūrinėje versijoje. Miestų kraštovaizdžių dizaino srityje besispecializuojanti įmonė „Mori Building Company“ atnaujino savo trimačio vaizdo Tokijo maketą, kurio mastelis – 1 su 1000.

Maketas buvo atnaujintas atsižvelgiant į pokyčius Japonijos sostinės architektūroje, siekiant padaryti miestą patogesnį ir atsparesnį stichinėms nelaimėms.
Miniatiūrinis miestas, pirmą kartą pristatytas 2019 m., apima 230 tikrojo Tokijo kvadratinių kilometrų ir yra papildytas projekcijų technologija, leidžiančia vizualizuoti įvairią informaciją, tokią kaip aukštis virš jūros lygio ir metropoliteno linijos.

Tokijo maketą įmonė atnaujina kasmet, tikėdamasi, kad nauji elementai padės tyrėjams ir privatiems vystytojams planuoti nelaimių išvengimo strategijas ir miesto plėtrą. Šiais metais maketas buvo papildytas Tokijo Šibujos seniūnijoje naujai pastatyto dangoraižio modeliu.

„Mori Building Company“ darbuotojas Ryuhei Kawai sakė, kad šis projektas leidžia įtaigiai pateikti svarbiausią informaciją ir pademonstruoti miesto plėtros tempą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai